Шампионати
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Миньор 2015 Миньор 2015
Юноши 17г. | ЗАПАД / 1-8 място / ЦСКА (София) / 2024-04-14 18:00
Академик - 17
Монтана 2003 Монтана 2003
Момичета 14г. | I-Дивизия ЗАПАД / Триадица (София) / 2024-04-14 17:00
Обединен ЦСКА Обединен ЦСКА
Балкан Балкан
Юноши 17г. | ЗАПАД / 1-8 място / ЦСКА (София) / 2024-04-14 16:00
НСА НСА
Славия II Славия II
Момичета 14г. | I-Дивизия ЗАПАД / Триадица (София) / 2024-04-14 15:30
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Берое - 1 Берое - 1
Юноши 16г. | І-Див. ИЗТОК / 7-9 м. -Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2024-04-14 15:00
Академик - 17
Миньор - Баскетболна школа Миньор - Баскетболна школа
Момичета 14г. | I-Дивизия ЗАПАД / Триадица (София) / 2024-04-14 14:00
МУ Варна МУ Варна
Шоутайм Б Шоутайм Б
ББЛ Б група | Изток Б редовен сезон / Икономически университет (Варна) / 2024-04-14 14:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Черно Море Тича Черно Море Тича
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-04-14 14:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Миньор 2015 Миньор 2015
Юноши 15г. | ЗАПАД / гр. Б / ЦСКА (София) / 2024-04-14 14:00
Спартак Плевен Спартак Плевен
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Първа шестица / Балканстрой (Плевен) / 2024-04-14 13:00
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Юноши 16г. | І-Див. ИЗТОК / 7-9 м. -Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2024-04-14 12:30
Монтана 2003 Монтана 2003
Славия II Славия II
Момичета 14г. | I-Дивизия ЗАПАД / Триадица (София) / 2024-04-14 12:30
Левски БКХУ Левски БКХУ
Черно море Тича (колички) Черно море Тича (колички)
9-то ДП Баскетбол на колички | Първи турнир София / Триадица (София) / 2024-04-14 10:00
Берое - 1 Берое - 1
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Юноши 16г. | І-Див. ИЗТОК / 7-9 м. -Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2024-04-14 10:00
Берое Берое
Спартак Плевен Спартак Плевен
Юноши 16г. | І-Див. ИЗТОК / 1-6 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-04-13 9:30
Спартак Плевен Спартак Плевен
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Девойки 15г. | ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2024-04-13 9:30
Шумен Шумен
Левски Левски
НБЛ | Втора шестицa / Арена Шумен (Шумен) / 2024-04-13 19:00
Академик Пловдив Академик Пловдив
Ямбол Ямбол
НБЛ | Втора шестицa / Сила (Пловдив) / 2024-04-13 19:00
Берое Берое
Миньор 2015 Миньор 2015
НБЛ | Втора шестицa / Общинска (Стара Загора) / 2024-04-13 19:00
Балкан Балкан
Черно море Тича Черно море Тича
НБЛ | Първа шестица / Арена Ботевград (Ботевград) / 2024-04-13 18:00
Димитровград 2020 Димитровград 2020
Рогош Рогош
ББЛ Б група | Юг Б редовен сезон / Младост - Димитровград (Димитровград) / 2024-04-13 18:00
Черно море Тича (колички) Черно море Тича (колички)
БКХИК София-Балкан БКХИК София-Балкан
9-то ДП Баскетбол на колички | Първи турнир София / Триадица (София) / 2024-04-13 17:30
Берое Б Берое Б
Олимпия Ямбол Олимпия Ямбол
ББЛ Б група | Юг Б редовен сезон / Младост - Димитровград (Димитровград) / 2024-04-13 16:00
ЦСКА ЦСКА
Черноморец Черноморец
НБЛ | Първа шестица / ЦСКА (София) / 2024-04-13 16:00
Черно море Одесос - Варна Черно море Одесос - Варна
Спартак Плевен Спартак Плевен
Девойки 15г. | ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2024-04-13 15:30
Чавдар-Троян Чавдар-Троян
Берое Берое
Юноши 16г. | І-Див. ИЗТОК / 1-6 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-04-13 15:15
Рилски спортист Рилски спортист
Велбъжд 2002 Велбъжд 2002
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-04-13 14:30
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Ънстопабъл Ънстопабъл
Девойки 15г. | ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2024-04-13 14:00
Спартак Плевен Спартак Плевен
Делфин I - Бургас Делфин I - Бургас
Юноши 16г. | І-Див. ИЗТОК / 1-6 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-04-13 13:30
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Спартак-Пл Спартак-Пл
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-04-13 13:00
Монтана 2003
Политехника Политехника
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-04-13 11:30
Делфин I - Бургас Делфин I - Бургас
Чавдар-Троян Чавдар-Троян
Юноши 16г. | І-Див. ИЗТОК / 1-6 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-04-13 11:15
Ънстопабъл Ънстопабъл
Черно море Одесос - Варна Черно море Одесос - Варна
Девойки 15г. | ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2024-04-13 11:00
Рилски спортист Рилски спортист
Миньор 2015 Миньор 2015
Момчета 14г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-04-13 10:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Миньор 2015 Миньор 2015
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / Триадица (София) / 2024-04-12 17:30
Рилски спортист Рилски спортист
Монтана 2003 Монтана 2003
А група Жени | Плейоф - Полуфинали / Арена Самоков (Самоков) / 2024-04-12 17:30
Локомотив София Локомотив София
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
А група Жени | Плейоф - Полуфинали / Триадица (София) / 2024-04-12 16:00
Дунав 2007 Дунав 2007
Спартак-Пл Спартак-Пл
Юноши 15г. | ИЗТОК / 1-7 място / Балканстрой (Плевен) / 2024-04-11 9:30
Септември Септември
Политехника В Политехника В
ББЛ В група | Запад В плейофи / Овергаз Арена (София) / 2024-04-11 20:00
Берое
Черно море Тича Черно море Тича
Юноши 15г. | ИЗТОК / 1-7 място / Балканстрой (Плевен) / 2024-04-11 16:30
Спартак-Пл Спартак-Пл
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Юноши 15г. | ИЗТОК / 1-7 място / Балканстрой (Плевен) / 2024-04-11 14:45
Дунав 2007 Дунав 2007
Берое
Юноши 15г. | ИЗТОК / 1-7 място / Балканстрой (Плевен) / 2024-04-11 13:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Черно море Тича Черно море Тича
Юноши 15г. | ИЗТОК / 1-7 място / Балканстрой (Плевен) / 2024-04-11 11:15
Титан Пропъртис В Титан Пропъртис В
The Throwers The Throwers
ББЛ В група | Запад В плейофи / Триадица (София) / 2024-04-10 21:30
Миньор 2015 Миньор 2015
Ямбол Ямбол
НБЛ | Втора шестицa / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-04-10 19:00
Берое Берое
Левски Левски
НБЛ | Втора шестицa / Общинска (Стара Загора) / 2024-04-10 19:00
ЦСКА ЦСКА
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Първа шестица / ЦСКА (София) / 2024-04-10 19:00
Черноморец Черноморец
Черно море Тича Черно море Тича
НБЛ | Първа шестица / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-04-10 19:00
Балкан Балкан
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Първа шестица / Арена Ботевград (Ботевград) / 2024-04-10 19:00
Шумен Шумен
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Втора шестицa / Арена Шумен (Шумен) / 2024-04-10 18:30
Монтана 2003 Монтана 2003
Рилски спортист Рилски спортист
А група Жени | Плейоф - Полуфинали / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-04-10 18:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Локомотив София Локомотив София
А група Жени | Плейоф - Полуфинали / Общинска (Стара Загора) / 2024-04-10 15:30
Славия Славия
Локомотив София Локомотив София
ББЛ В група | Запад В плейофи / Триадица (София) / 2024-04-09 21:30
Миньор 2015 В Миньор 2015 В
Волтрон В Волтрон В
ББЛ В група | Запад В плейофи / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-04-09 20:30
Титан Пропъртис Титан Пропъртис
Ахил Ахил
ББЛ Б група | Запад Б плейофи / Триадица (София) / 2024-04-09 19:30
Микс Б Микс Б
Политехника Б Политехника Б
ББЛ Б група | Запад Б плейофи / Триадица (София) / 2024-04-08 21:30
Хасково Хасково
Хебър Хебър
ББЛ А група | Юг А редовен сезон / Дружба Хасково (Хасково) / 2024-04-07 18:00
Академик Пловдив А Академик Пловдив А
Чавдар Троян Чавдар Троян
ББЛ А група | Юг А редовен сезон / Дружба Хасково (Хасково) / 2024-04-07 16:00
Славия Славия
Евробаскет
Юноши 17г. | ЗАПАД / 1-8 място / Триадица (София) / 2024-04-07 15:00
Рилски Спортист Рилски Спортист
Септември 97 Септември 97
Девойки 19г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2024-04-07 13:30
Монтана 2003 Монтана 2003
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Девойки 19г. | Елитна група ЗАПАД / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-04-07 13:00
Черноморец Черноморец
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Първа шестица / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-04-07 13:00
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Балкан Балкан
Юноши 17г. | ЗАПАД / 1-8 място / Триадица (София) / 2024-04-07 13:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Шумен Шумен
НБЛ | Втора шестицa / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-04-06 19:00
Берое Берое
Ямбол Ямбол
НБЛ | Втора шестицa / Общинска (Стара Загора) / 2024-04-06 19:00
Монтана 2003 Монтана 2003
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-04-06 18:00
Дрийм тийм Троян Дрийм тийм Троян
Локомотив Горна Оряховица Локомотив Горна Оряховица
ББЛ Б група | Център Б плейофи / Чавдар (Троян) / 2024-04-06 18:00
ЦСКА ЦСКА
Балкан Балкан
НБЛ | Първа шестица / ЦСКА (София) / 2024-04-06 17:00
Черно море Тича Черно море Тича
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Първа шестица / Христо Борисов (Варна) / 2024-04-06 16:00
Чардафон Чардафон
Етър 49 Етър 49
ББЛ Б група | Център Б плейофи / Чавдар (Троян) / 2024-04-06 16:00
Шоутайм Б Шоутайм Б
Bay Kings Varna Bay Kings Varna
ББЛ Б група | Изток Б редовен сезон / Икономически университет (Варна) / 2024-04-06 14:00
Обединен ЦСКА Обединен ЦСКА
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Юноши 17г. | ЗАПАД / 1-8 място / Триадица (София) / 2024-04-05 13:00
Свети Георги Свети Георги
Феманоза Феманоза
ББЛ жени | ББЛ жени плейофи / Триадица (София) / 2024-04-04 21:00
Левски Левски
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Втора шестицa / Триадица (София) / 2024-04-04 19:00
Локомотив София Локомотив София
Рилски спортист Рилски спортист
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Триадица (София) / 2024-04-04 17:00
Лайънс Лайънс
Политехника Ж Политехника Ж
ББЛ жени | ББЛ жени плейофи / Триадица (София) / 2024-04-03 19:30
Черноморец Черноморец
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Първа шестица / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-04-01 19:00
СПОРТНИ ТАЛАНТИ СПОРТНИ ТАЛАНТИ
Академик 17
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Витоша / Триадица (София) / 2024-03-31 9:00
Черно море Тича Черно море Тича
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Първа шестица / Христо Борисов (Варна) / 2024-03-31 18:30
Спартак Плевен -1 Спартак Плевен -1
Етър 49 Етър 49
Юноши 19г. | І-Див. ИЗТОК / 6-8 м. -Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2024-03-31 18:00
Олд Мамбас Олд Мамбас
Волтрон В Волтрон В
ББЛ В група | Запад В редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-31 18:00
Чардафон Чардафон
Етър 49 Етър 49
Юноши 19г. | І-Див. ИЗТОК / 6-8 м. -Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2024-03-31 16:30
Енигма Фойерверк Енигма Фойерверк
Видабаскет Видабаскет
ББЛ А група | Запад А редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-31 16:00
Балкан Балкан
Левски Левски
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Ботевград (Ботевград) / 2024-03-31 16:00
Чавдар Троян Чавдар Троян
Хасково Хасково
ББЛ А група | Юг А редовен сезон / Сила (Пловдив) / 2024-03-31 16:00
Спартак Плевен -1 Спартак Плевен -1
Чардафон Чардафон
Юноши 19г. | І-Див. ИЗТОК / 6-8 м. -Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2024-03-31 15:00
Септември - Сдружение II Септември  - Сдружение II
Олимпия баскет СК
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Витоша / Триадица (София) / 2024-03-31 13:30
Черно Море Тича Черно Море Тича
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2024-03-31 13:00
Балкан Балкан
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Първа шестица / Арена Ботевград (Ботевград) / 2024-03-31 13:00
Спартак-Пл Спартак-Пл
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2024-03-31 13:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Вихрен Вихрен
Момчета 14г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-31 12:30
Спартак София 1 Спартак София 1
Спартак София 2 Спартак София 2
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Витоша / Триадица (София) / 2024-03-31 12:00
Рилски спортист Рилски спортист
Евробаскет Евробаскет
Момчета 14г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-31 11:00
Тунджа Тунджа
Шумен Шумен
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Диана (Ямбол) / 2024-03-31 11:00
Левски Левски
БК Люлин
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Витоша / Триадица (София) / 2024-03-31 10:30
Берое Берое
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Втора шестицa / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-30 19:00
Рогош Рогош
Раковски Раковски
ББЛ Б група | Юг Б редовен сезон / Асеновец (Асеновград) / 2024-03-30 18:00
The Throwers The Throwers
Вихрен Сандански Вихрен Сандански
ББЛ В група | Запад В редовен сезон / Спортна зала Сандански (Сандански) / 2024-03-30 16:00
Етър 49 Етър 49
Чардафон Чардафон
ББЛ Б група | Център Б плейофи / Никола Петров (Горна Оряховица) / 2024-03-30 16:00
Монтана 2003 Монтана 2003
Локомотив София Локомотив София
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-03-30 16:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Рилски спортист Рилски спортист
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-30 15:30
Септември - Сдружение Септември - Сдружение
Славия Славия
Юноши 19г. | І-Див. ЗАПАД / гр. А / Триадица (София) / 2024-03-30 15:00
Асеновец 2005 Асеновец 2005
Златоград Златоград
ББЛ Б група | Юг Б редовен сезон / Асеновец (Асеновград) / 2024-03-30 14:00
МУ Варна МУ Варна
Ънстопабъл Б Ънстопабъл Б
ББЛ Б група | Изток Б редовен сезон / Дечко Стефанов (Търговище) / 2024-03-30 14:00
Евробаскет
БК БК"Хасково"
Юноши 19г. | І-Див. ЗАПАД / гр. А / Триадица (София) / 2024-03-30 13:00
Bay Kings Varna Bay Kings Varna
Черно море MK Lighting Черно море MK Lighting
ББЛ Б група | Изток Б редовен сезон / Дечко Стефанов (Търговище) / 2024-03-30 12:00
Олимпия Ямбол Олимпия Ямбол
Димитровград 2020 Димитровград 2020
ББЛ Б група | Юг Б редовен сезон / Асеновец (Асеновград) / 2024-03-30 12:00
Славия Славия
Септември - Сдружение  Септември - Сдружение
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / Триадица (София) / 2024-03-30 11:00
Шоутайм Б Шоутайм Б
Шумен Б Шумен Б
ББЛ Б група | Изток Б редовен сезон / Дечко Стефанов (Търговище) / 2024-03-30 10:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Левски Левски
НБЛ | Втора шестицa / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-03-29 19:00
Балкан Балкан
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Ботевград (Ботевград) / 2024-03-29 18:00
Волтрон Волтрон
Политехника Политехника
ББЛ А група | Запад А редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-28 19:30
Балкан Балкан
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Първа шестица / Арена Ботевград (Ботевград) / 2024-03-28 19:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Шумен Шумен
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2024-03-28 17:00
Олд Мамбас Олд Мамбас
Локомотив София Локомотив София
ББЛ В група | Запад В редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-27 21:30
Ботев 2012 Враца Ботев 2012 Враца
Миньор 2015 А Миньор 2015 А
ББЛ А група | Запад А редовен сезон / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-03-27 20:30
Хасково Хасково
Академик Пловдив А Академик Пловдив А
ББЛ А група | Юг А редовен сезон / Дружба Хасково (Хасково) / 2024-03-27 18:00
Ямбол Ямбол
Шумен Шумен
НБЛ | Втора шестицa / Диана (Ямбол) / 2024-03-27 18:00
Рилски спортист Рилски спортист
Монтана 2003 Монтана 2003
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-27 16:00
Политехника Ж Политехника Ж
Лайънс Лайънс
ББЛ жени | ББЛ жени плейофи / Триадица (София) / 2024-03-26 21:00
The Throwers The Throwers
Миньор 2015 В Миньор 2015 В
ББЛ В група | Запад В редовен сезон / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-03-26 20:30
Феманоза Феманоза
Свети Георги Свети Георги
ББЛ жени | ББЛ жени плейофи / Триадица (София) / 2024-03-26 19:30
Черноморец 2014 Черноморец 2014
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Девойки 16г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-26 14:00
Балкан Балкан
Черноморец Черноморец
НБЛ | Първа шестица / Арена Ботевград (Ботевград) / 2024-03-25 19:00
Несебър СКБ Несебър СКБ
Вихър Айтос
Мини-момчета 11г. | зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-24 9:30
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Мини-момчета 11г. | зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-24 8:30
Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив
Хебър Хебър
ББЛ А група | Юг А редовен сезон / Иван Симеонов (Пазарджик) / 2024-03-24 20:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Втора шестицa / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-03-24 19:00
Черно море Викудха Черно море Викудха
Ънстопабъл Ънстопабъл
ББЛ А група | Изток А редовен сезон / Икономически университет (Варна) / 2024-03-24 18:00
Енигма Фойерверк Енигма Фойерверк
Микс Микс
ББЛ А група | Запад А редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-24 18:00
Видабаскет Видабаскет
Спартак Сандански Спартак Сандански
ББЛ А група | Запад А редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-24 16:00
Сливен баскет Сливен баскет
Берое Берое
Мини-момчета 11г. | зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2024-03-24 15:00
Рилски Спортист Рилски Спортист
Левски Левски
Девойки 19г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-24 14:45
Вихрен Сандански Вихрен Сандански
Титан Пропъртис В Титан Пропъртис В
ББЛ В група | Запад В редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-24 14:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Спартак-Пл Спартак-Пл
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2024-03-24 14:00
Берое - 1
Тунджа Тунджа
Мини-момчета 11г. | зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2024-03-24 14:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Светкавица Светкавица
Девойки 19г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-24 13:00
Розова долина Розова долина
Сливен баскет Сливен баскет
Мини-момчета 11г. | зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2024-03-24 13:00
Рилски спортист Рилски спортист
Локомотив София Локомотив София
Момичета 14г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-24 13:00
Вихър Айтос
Свети Влас Свети Влас
Мини-момчета 11г. | зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-24 12:30
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Берое - 1
Мини-момчета 11г. | зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2024-03-24 12:00
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Несебър СКБ Несебър СКБ
Мини-момчета 11г. | зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-24 11:30
Шумен Б Шумен Б
МУ Варна МУ Варна
ББЛ Б група | Изток Б редовен сезон / Младост - Шумен (Шумен) / 2024-03-24 11:00
Берое Берое
Розова долина Розова долина
Мини-момчета 11г. | зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2024-03-24 11:00
Свети Влас Свети Влас
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Мини-момчета 11г. | зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-24 10:30
Тунджа Тунджа
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Мини-момчета 11г. | зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2024-03-24 10:00
Левски Левски
Рилски спортист Рилски спортист
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Триадица (София) / 2024-03-24 10:00
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Берое Берое
Момчета 13г. | ИЗТОК / 1-7 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-23 9:30
Ямбол Ямбол
Левски Левски
НБЛ | Втора шестицa / Диана (Ямбол) / 2024-03-23 18:00
Черно море Тича Черно море Тича
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Първа шестица / Христо Борисов (Варна) / 2024-03-23 18:00
Олимпия Ямбол Олимпия Ямбол
Рогош Рогош
ББЛ Б група | Юг Б редовен сезон / Младост - Димитровград (Димитровград) / 2024-03-23 18:00
Рилски Спортист Рилски Спортист
Левски Левски
Момчета 13г. | ЗАПАД / гр. Б / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-23 17:15
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Монтана 2003 Монтана 2003
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-23 17:00
Чардафон Чардафон
Алеко Свищов Алеко Свищов
ББЛ Б група | Център Б плейофи / Никола Петров (Горна Оряховица) / 2024-03-23 17:00
Черно море Тича Черно море Тича
Спартак Плевен Спартак Плевен
Момчета 13г. | ИЗТОК / 1-7 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-23 16:30
Консуматорите Консуматорите
Шоутайм Б Шоутайм Б
ББЛ Б група | Изток Б редовен сезон / Икономически университет (Варна) / 2024-03-23 16:00
Рилски спортист Рилски спортист
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Девойки 16г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-23 15:45
Берое Берое
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Момчета 13г. | ИЗТОК / 1-7 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-23 14:45
Рилски Спортист Рилски Спортист
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Момчета 13г. | ЗАПАД / гр. Б / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-23 14:15
Волтрон В Волтрон В
The Throwers The Throwers
ББЛ В група | Запад В редовен сезон / СОУ Иван Вазов - Своге (Своге) / 2024-03-23 14:00
Ънстопабъл Б Ънстопабъл Б
Стар баскет Стар баскет
ББЛ Б група | Изток Б редовен сезон / Икономически университет (Варна) / 2024-03-23 14:00
Златоград Златоград
Раковски Раковски
ББЛ Б група | Юг Б редовен сезон / Младост - Димитровград (Димитровград) / 2024-03-23 14:00
Тунджа Тунджа
Черно Море Тича Черно Море Тича
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Диана (Ямбол) / 2024-03-23 13:00
Спартак Плевен Спартак Плевен
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момчета 13г. | ИЗТОК / 1-7 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-23 13:00
Рилски спортист Рилски спортист
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Момичета 12г. | зона Витоша - група A / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-23 12:45
Берое Б Берое Б
Асеновец 2005 Асеновец 2005
ББЛ Б група | Юг Б редовен сезон / Младост - Димитровград (Димитровград) / 2024-03-23 12:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Черно море Тича Черно море Тича
Момчета 13г. | ИЗТОК / 1-7 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-23 11:15
Carppopolis Carppopolis
Политехника Б Политехника Б
ББЛ Б група | Запад Б редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-22 21:30
Септември Септември
Локомотив София Локомотив София
ББЛ В група | Запад В редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-22 19:30
Тунджа Тунджа
Спартак-Пл Спартак-Пл
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Диана (Ямбол) / 2024-03-22 14:00
Шумен Шумен
Берое Берое
НБЛ | Втора шестицa / Арена Шумен (Шумен) / 2024-03-21 19:00
Рилски спортист Рилски спортист
Локомотив София Локомотив София
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-21 13:00
В.И.С В.И.С
Политехника Б Политехника Б
ББЛ Б група | Запад Б редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-20 21:30
Микс Б Микс Б
Спортни Таланти Спортни Таланти
ББЛ Б група | Запад Б редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-19 21:30
София Викингс София Викингс
Волтрон Б Волтрон Б
ББЛ Б група | Запад Б редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-19 19:30
Академик 17
Левски Левски
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Витоша / ЦСКА (София) / 2024-03-17 9:30
Спартак-Пл Спартак-Пл
Дунав 2007 Дунав 2007
Юноши 17г. | ИЗТОК / 1-7 място / Балканстрой (Плевен) / 2024-03-17 9:30
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Момичета 12г. | ЗП -зона Загоре / 5-7 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-17 9:00
Спартак Сандански Спартак Сандански
Ботев 2012 Враца Ботев 2012 Враца
ББЛ А група | Запад А редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-17 19:00
Консуматорите Консуматорите
Черно море MK Lighting Черно море MK Lighting
ББЛ Б група | Изток Б редовен сезон / Икономически университет (Варна) / 2024-03-17 18:00
Микс Микс
Видабаскет Видабаскет
ББЛ А група | Запад А редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-17 17:00
Шумен Шумен
Тунджа Тунджа
Юноши 17г. | ИЗТОК / 1-7 място / Балканстрой (Плевен) / 2024-03-17 16:30
Свети Влас Свети Влас
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Момичета 12г. | ЗП -зона Загоре / 5-7 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-17 16:00
Шоутайм Б Шоутайм Б
МУ Варна МУ Варна
ББЛ Б група | Изток Б редовен сезон / Икономически университет (Варна) / 2024-03-17 16:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Рилски Спортист Рилски Спортист
Момчета 13г. | ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-17 15:00
Миньор - Баскетболна школа Миньор - Баскетболна школа
Монтана 2003 Монтана 2003
Момичета 14г. | I-Дивизия ЗАПАД / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-03-17 15:00
Славия Славия
Вихрен Сандански Вихрен Сандански
ББЛ В група | Запад В редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-17 15:00
Ънстопабъл
Спартак-Пл Спартак-Пл
Юноши 17г. | ИЗТОК / 1-7 място / Балканстрой (Плевен) / 2024-03-17 14:45
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Девойки 19г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-17 14:15
Чавдар Троян Чавдар Троян
Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив
ББЛ А група | Юг А редовен сезон / Иван Симеонов (Пазарджик) / 2024-03-17 14:00
Олимпия баскет СК
Ахил Ахил
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Витоша / ЦСКА (София) / 2024-03-17 14:00
Велбъжд 2002 Велбъжд 2002
Балкан Балкан
Момчета 13г. | ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-17 13:30
НСА НСА
Миньор - Баскетболна школа Миньор - Баскетболна школа
Момичета 14г. | I-Дивизия ЗАПАД / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-03-17 13:00
Дунав 2007 Дунав 2007
Шумен Шумен
Юноши 17г. | ИЗТОК / 1-7 място / Балканстрой (Плевен) / 2024-03-17 13:00
БК Люлин
Спартак София 1 Спартак София 1
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Витоша / ЦСКА (София) / 2024-03-17 12:30
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Свети Влас Свети Влас
Момичета 12г. | ЗП -зона Загоре / 5-7 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-17 12:30
Балкан II Балкан II
Политехника Политехника
Момчета 13г. | ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-17 12:00
Bay Kings Varna Bay Kings Varna
Ънстопабъл Б Ънстопабъл Б
ББЛ Б група | Изток Б редовен сезон / Икономически университет (Варна) / 2024-03-17 12:00
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен
Контролни срещи | 2024 Sofia Cup (14) / Триадица (София) / 2024-03-17 12:00
Тунджа Тунджа
Ънстопабъл
Юноши 17г. | ИЗТОК / 1-7 място / Балканстрой (Плевен) / 2024-03-17 11:15
Спартак София 2 Спартак София 2
СПОРТНИ ТАЛАНТИ СПОРТНИ ТАЛАНТИ
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Витоша / ЦСКА (София) / 2024-03-17 11:00
Монтана 2003 Монтана 2003
НСА НСА
Момичета 14г. | I-Дивизия ЗАПАД / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-03-17 11:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Девойки 19г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-17 10:45
Рилски Спортист Рилски Спортист
Велбъжд 2002 Велбъжд 2002
Момчета 13г. | ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-17 10:30
Олимпииакос Олимпииакос
Сърбия Център (КК Раднички) Сърбия Център (КК Раднички)
Контролни срещи | 2024 Sofia Cup (14) / Триадица (София) / 2024-03-17 10:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Светкавица Светкавица
Момичета 13г. | ИЗТОК / 1-4 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-16 9:30
Рилски Спортист - 2 Рилски Спортист - 2
Костенец 2022
Момчета 12г. | зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-16 9:00
Рогош Рогош
Златоград Златоград
ББЛ Б група | Юг Б редовен сезон / ОУ Васил Левски Златоград (Златоград) / 2024-03-16 16:00
Алеко Свищов Алеко Свищов
Чардафон Чардафон
ББЛ Б група | Център Б плейофи / Чавдар (Троян) / 2024-03-16 16:00
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Момичета 13г. | ИЗТОК / 1-4 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-16 15:45
Костенец 2022
Рилски спортист Рилски спортист
Момчета 12г. | зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-16 15:15
Рилски спортист Рилски спортист
Монтана 2003
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-03-16 15:00
Светкавица Светкавица
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
Момичета 13г. | ИЗТОК / 1-4 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-16 14:00
Асеновец 2005 Асеновец 2005
Димитровград 2020 Димитровград 2020
ББЛ Б група | Юг Б редовен сезон / ОУ Васил Левски Златоград (Златоград) / 2024-03-16 14:00
Велбъжд 2002 Велбъжд 2002
Политехника Политехника
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-03-16 13:30
Рилски спортист Рилски спортист
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-16 13:30
Черно Море Тича Черно Море Тича
Ънстопабъл Ънстопабъл
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2024-03-16 13:00
Балкан Балкан
Рилски Спортист - 2 Рилски Спортист - 2
Момчета 12г. | зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-16 13:00
Олимпииакос Олимпииакос
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Контролни срещи | 2024 Sofia Cup (14) / Триадица (София) / 2024-03-16 12:00
Зограф Трявна Зограф Трявна
Етър 49 Етър 49
ББЛ Б група | Център Б плейофи / Чавдар (Троян) / 2024-03-16 12:00
Политехника Политехника
Рилски спортист Рилски спортист
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-03-16 11:30
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Момичета 13г. | ИЗТОК / 1-4 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-16 11:15
Политехника В Политехника В
Олд Мамбас Олд Мамбас
ББЛ В група | Запад В редовен сезон / Спортна зала - Дупница (Дупница) / 2024-03-16 11:00
Рилски спортист Рилски спортист
Балкан Балкан
Момчета 12г. | зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-16 10:30
Сърбия Център (КК Раднички) Сърбия Център (КК Раднички)
Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен
Контролни срещи | 2024 Sofia Cup (14) / Триадица (София) / 2024-03-16 10:00
Монтана 2003
Велбъжд 2002 Велбъжд 2002
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-03-16 10:00
Волтрон Б Волтрон Б
Микс Б Микс Б
ББЛ Б група | Запад Б редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-15 20:00
Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен
Олимпииакос Олимпииакос
Контролни срещи | 2024 Sofia Cup (14) / Триадица (София) / 2024-03-15 18:00
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Сърбия Център (КК Раднички) Сърбия Център (КК Раднички)
Контролни срещи | 2024 Sofia Cup (14) / Триадица (София) / 2024-03-15 16:00
Раковски Раковски
Берое Б Берое Б
ББЛ Б група | Юг Б редовен сезон / Иван Симеонов (Пазарджик) / 2024-03-14 20:30
Политехника Политехника
Енигма Фойерверк Енигма Фойерверк
ББЛ А група | Запад А редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-14 19:30
Политехника Б Политехника Б
Титан Пропъртис Титан Пропъртис
ББЛ Б група | Запад Б редовен сезон / Овергаз Арена (София) / 2024-03-13 21:30
Академик Пловдив А Академик Пловдив А
Хебър Хебър
ББЛ А група | Юг А редовен сезон / Иван Симеонов (Пазарджик) / 2024-03-13 20:30
Миньор 2015 В Миньор 2015 В
Септември Септември
ББЛ В група | Запад В редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-12 19:30
Carppopolis Carppopolis
Ахил Ахил
ББЛ Б група | Запад Б редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-11 19:30
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Юноши 16г. | І-Див. ИЗТОК / 7-9 м. -Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-10 9:30
Тунджа Тунджа
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 1-4 място / Диана (Ямбол) / 2024-03-10 9:30
Миньор 2015 Миньор 2015
Берое Берое
НБЛ | Втора шестицa / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-03-10 19:00
Ботев 2012 Враца Ботев 2012 Враца
Микс Микс
ББЛ А група | Запад А редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-10 18:00
Ънстопабъл Ънстопабъл
Шумен А Шумен А
ББЛ А група | Изток А редовен сезон / Добротица (Добрич) / 2024-03-10 18:00
Свети Влас Свети Влас
Тунджа Тунджа
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 1-4 място / Диана (Ямбол) / 2024-03-10 16:30
Рилски спортист Рилски спортист
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-10 16:00
Балкан Балкан
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Ботевград (Ботевград) / 2024-03-10 15:00
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Берое Берое
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 1-4 място / Диана (Ямбол) / 2024-03-10 14:45
Вихрен Сандански Вихрен Сандански
Локомотив София Локомотив София
ББЛ В група | Запад В редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-10 14:00
Шумен Б Шумен Б
Bay Kings Varna Bay Kings Varna
ББЛ Б група | Изток Б редовен сезон / Икономически университет (Варна) / 2024-03-10 14:00
Берое - 1 Берое - 1
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Юноши 16г. | І-Див. ИЗТОК / 7-9 м. -Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-10 14:00
Тунджа Тунджа
Черно Море Тича Черно Море Тича
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Диана (Ямбол) / 2024-03-10 13:00
Спартак-Пл Спартак-Пл
Шумен Шумен
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2024-03-10 13:00
Балкан Балкан
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Ботевград (Ботевград) / 2024-03-10 13:00
Рилски спортист Рилски спортист
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Първа шестица / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-10 13:00
Шоутайм Шоутайм
Черно море Викудха Черно море Викудха
ББЛ А група | Изток А редовен сезон / Икономически университет (Варна) / 2024-03-10 12:00
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Берое - 1 Берое - 1
Юноши 16г. | І-Див. ИЗТОК / 7-9 м. -Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-10 11:45
Берое Берое
Свети Влас Свети Влас
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 1-4 място / Диана (Ямбол) / 2024-03-10 11:15
Спартак-Пл Спартак-Пл
Чавдар-Троян Чавдар-Троян
Момчета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2024-03-10 10:30
Септември - Сдружение Септември - Сдружение
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / Триадица (София) / 2024-03-09 9:00
Левски Левски
Шумен Шумен
НБЛ | Втора шестицa / Триадица (София) / 2024-03-09 19:00
Черно море Тича Черно море Тича
Балкан Балкан
НБЛ | Първа шестица / Христо Борисов (Варна) / 2024-03-09 18:00
Монтана 2003 Монтана 2003
Рилски спортист Рилски спортист
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-03-09 18:00
Ямбол Ямбол
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Втора шестицa / Диана (Ямбол) / 2024-03-09 18:00
Димитровград 2020 Димитровград 2020
Раковски Раковски
ББЛ Б група | Юг Б редовен сезон / Младост - Димитровград (Димитровград) / 2024-03-09 17:00
Видабаскет Видабаскет
Политехника Политехника
ББЛ А група | Запад А редовен сезон / Спортна зала - Дупница (Дупница) / 2024-03-09 16:00
Черноморец Черноморец
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Първа шестица / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-09 16:00
Етър 49 Етър 49
Зограф Трявна Зограф Трявна
ББЛ Б група | Център Б плейофи / Ивайло (Велико Търново) / 2024-03-09 16:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Академик-жени Пловдив Академик-жени Пловдив
А група Жени | Втори етап | Втора четворка / Триадица (София) / 2024-03-09 15:00
Монтана 2003 Монтана 2003
Рилски Спортист Рилски Спортист
Девойки 19г. | Елитна група ЗАПАД / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-03-09 15:00
Берое Б Берое Б
Златоград Златоград
ББЛ Б група | Юг Б редовен сезон / Младост - Димитровград (Димитровград) / 2024-03-09 15:00
Черно море MK Lighting Черно море MK Lighting
Шоутайм Б Шоутайм Б
ББЛ Б група | Изток Б редовен сезон / Икономически университет (Варна) / 2024-03-09 14:00
Славия Славия
Миньор 2015 Миньор 2015
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / Триадица (София) / 2024-03-09 13:15
Черно Море Тича Черно Море Тича
Берое Берое
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2024-03-09 13:00
Тунджа Тунджа
Спартак-Пл Спартак-Пл
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Диана (Ямбол) / 2024-03-09 13:00
Чардафон Чардафон
Алеко Свищов Алеко Свищов
ББЛ Б група | Център Б плейофи / Ивайло (Велико Търново) / 2024-03-09 12:00
Олимпия Ямбол Олимпия Ямбол
Асеновец 2005 Асеновец 2005
ББЛ Б група | Юг Б редовен сезон / Младост - Димитровград (Димитровград) / 2024-03-09 11:00
Септември Септември
Волтрон В Волтрон В
ББЛ В група | Запад В редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-08 19:30
Свети Георги Свети Георги
Файърболс Файърболс
ББЛ жени | ББЛ жени редовен сезон / Овергаз Арена (София) / 2024-03-07 19:50
Титан Пропъртис В Титан Пропъртис В
Славия Славия
ББЛ В група | Запад В редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-06 21:30
Рилски спортист Рилски спортист
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Първа шестица / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-06 19:00
Черно море Тича Черно море Тича
Черноморец Черноморец
НБЛ | Първа шестица / Христо Борисов (Варна) / 2024-03-06 19:00
Академик Пловдив Академик Пловдив
Шумен Шумен
НБЛ | Втора шестицa / Сила (Пловдив) / 2024-03-06 19:00
Левски Левски
Берое Берое
НБЛ | Втора шестицa / Триадица (София) / 2024-03-06 19:00
Ямбол Ямбол
Миньор 2015 Миньор 2015
НБЛ | Втора шестицa / Диана (Ямбол) / 2024-03-06 18:00
В.И.С В.И.С
Carppopolis Carppopolis
ББЛ Б група | Запад Б редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-05 21:30
Лайънс Лайънс
Феманоза Феманоза
ББЛ жени | ББЛ жени редовен сезон / Овергаз Арена (София) / 2024-03-05 21:00
Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив
Академик Пловдив А Академик Пловдив А
ББЛ А група | Юг А редовен сезон / Сила (Пловдив) / 2024-03-05 20:30
Ахил Ахил
Спортни Таланти Спортни Таланти
ББЛ Б група | Запад Б редовен сезон / Триадица (София) / 2024-03-05 19:30
Спартак Плевен Спартак Плевен
Балкан Балкан
НБЛ | Първа шестица / Балканстрой (Плевен) / 2024-03-05 19:00
Миньор 2015 Миньор 2015
СПОРТНИ ТАЛАНТИ СПОРТНИ ТАЛАНТИ
Юноши 19г. | І-Див. ЗАПАД / гр. Б / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-03-04 9:30
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Вихър Айтос Вихър Айтос
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 5-7 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-04 9:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Славия Славия
Юноши 15г. | ЗАПАД / гр. Б / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-03-04 17:00
Марица Кършияка 2012 - СКБ Марица Кършияка 2012 - СКБ
Миньор 2015 Миньор 2015
Юноши 15г. | ЗАПАД / гр. Б / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-03-04 15:30
Сливен баскет Сливен баскет
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 5-7 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-04 14:45
Локомотив София Локомотив София
3.6.9 Баскетболен клуб 3.6.9 Баскетболен клуб
Юноши 19г. | І-Див. ЗАПАД / гр. Б / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-03-04 14:30
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Локомотив София Локомотив София
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-04 14:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Шумен Шумен
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-04 13:00
Марица Кършияка 2012 - СКБ Марица Кършияка 2012 - СКБ
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Юноши 15г. | ЗАПАД / гр. Б / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-03-04 12:30
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2024-03-04 12:00
Вихър Айтос Вихър Айтос
Сливен баскет Сливен баскет
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 5-7 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-03-04 11:15
Миньор 2015 Миньор 2015
Славия Славия
Юноши 15г. | ЗАПАД / гр. Б / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-03-04 11:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Момчета 14г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2024-03-03 14:00
Рилски спортист Рилски спортист
Черноморец Черноморец
НБЛ | Първа шестица / Арена Самоков (Самоков) / 2024-03-03 13:00
Спартак-Пл Спартак-Пл
Тунджа Тунджа
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2024-03-03 13:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2024-03-03 13:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Девойки 16г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-03 13:00
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Левски Левски
Момчета 14г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2024-03-03 12:00
Берое Берое
Вълци Разград Вълци Разград
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-03 11:00
Спартак-Пл Спартак-Пл
Берое
Юноши 15г. | ИЗТОК / 1-7 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-02 9:00
Монтана 2003 Монтана 2003
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-03-02 18:00
Ямбол Ямбол
Берое Берое
НБЛ | Втора шестицa / Диана (Ямбол) / 2024-03-02 18:00
Академик Пловдив Академик Пловдив
Левски Левски
НБЛ | Втора шестицa / Сила (Пловдив) / 2024-03-02 18:00
Шумен Шумен
Миньор 2015 Миньор 2015
НБЛ | Втора шестицa / Арена Шумен (Шумен) / 2024-03-02 18:00
Дунав 2007 Дунав 2007
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Юноши 15г. | ИЗТОК / 1-7 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-02 16:00
Спартак Плевен Спартак Плевен
Черно море Тича Черно море Тича
НБЛ | Първа шестица / Балканстрой (Плевен) / 2024-03-02 16:00
Берое
Вълци Разград Вълци Разград
Юноши 15г. | ИЗТОК / 1-7 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-02 14:15
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Спартак-Пл Спартак-Пл
Юноши 15г. | ИЗТОК / 1-7 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-02 12:30
Вълци Разград Вълци Разград
Дунав 2007 Дунав 2007
Юноши 15г. | ИЗТОК / 1-7 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-03-02 10:45
Черно Море Тича Черно Море Тича
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Момчета 12г. | ЗП -зона Добруджа / 1-3 място / Христо Борисов (Варна) / 2024-03-01 9:30
Черно Море Тича Черно Море Тича
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2024-03-01 15:00
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Черно Море Тича Черно Море Тича
Момчета 12г. | ЗП -зона Добруджа / 1-3 място / Христо Борисов (Варна) / 2024-03-01 13:30
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Момчета 12г. | ЗП -зона Добруджа / 1-3 място / Христо Борисов (Варна) / 2024-03-01 11:30
Миньор 2015 Миньор 2015
Балкан Балкан
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-02-29 17:00
Спартак-Пл Спартак-Пл
Шумен Шумен
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2024-02-28 13:00
Берое Берое
Чардафон Чардафон
Момчета 13г. | ИЗТОК / 1-7 място / Христо Борисов (Варна) / 2024-02-25 9:30
Миньор 2015 Миньор 2015
Рилски спортист Рилски спортист
Момчета 14г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-02-25 9:30
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Момчета 13г. | ИЗТОК / 8-11 м. -Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-25 9:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Ънстопабъл Ънстопабъл
Девойки 15г. | ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2024-02-25 9:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Локомотив Г.О. Локомотив Г.О.
Момчета 13г. | ИЗТОК / 1-7 място / Христо Борисов (Варна) / 2024-02-25 16:30
Тунджа Тунджа
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 13г. | ИЗТОК / 8-11 м. -Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-25 16:00
Черно море Одесос - Варна Черно море Одесос - Варна
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Девойки 15г. | ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2024-02-25 16:00
Черно море Тича Черно море Тича
Берое Берое
Момчета 13г. | ИЗТОК / 1-7 място / Христо Борисов (Варна) / 2024-02-25 14:45
Евробаскет Евробаскет
Миньор 2015 Миньор 2015
Момчета 14г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-02-25 14:15
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Розова долина Розова долина
Момчета 13г. | ИЗТОК / 8-11 м. -Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-25 14:15
Ънстопабъл Ънстопабъл
Спартак Плевен Спартак Плевен
Девойки 15г. | ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2024-02-25 14:15
Чардафон Чардафон
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Момчета 13г. | ИЗТОК / 1-7 място / Христо Борисов (Варна) / 2024-02-25 13:00
Рилски спортист Рилски спортист
Вихрен Вихрен
Момчета 14г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-02-25 13:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Тунджа Тунджа
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-25 12:30
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
Девойки 19г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2024-02-25 12:30
Локомотив Г.О. Локомотив Г.О.
Черно море Тича Черно море Тича
Момчета 13г. | ИЗТОК / 1-7 място / Христо Борисов (Варна) / 2024-02-25 11:15
Вихрен Вихрен
Евробаскет Евробаскет
Момчета 14г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-02-25 11:00
Спартак Плевен Спартак Плевен
Черно море Одесос - Варна Черно море Одесос - Варна
Девойки 15г. | ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2024-02-25 10:45
Розова долина Розова долина
Тунджа Тунджа
Момчета 13г. | ИЗТОК / 8-11 м. -Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-25 10:45
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Шумен Шумен
Момичета 14г. | І-Див. ИЗТОК / 1-6 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-24 9:30
Чардафон Чардафон
Спартак - Плевен Спартак - Плевен
Момичета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2024-02-24 9:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Рилски спортист Рилски спортист
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Общинска (Стара Загора) / 2024-02-24 17:00
Монтана 2003 Монтана 2003
Локомотив София Локомотив София
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-02-24 16:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Момичета 14г. | І-Див. ИЗТОК / 1-6 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-24 15:45
Шумен Шумен
Сливен баскет Сливен баскет
Момичета 14г. | І-Див. ИЗТОК / 1-6 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-24 14:00
Шампион Плевен Шампион Плевен
Спартак - Плевен Спартак - Плевен
Момичета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2024-02-24 12:30
Сливен баскет Сливен баскет
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Момичета 14г. | І-Див. ИЗТОК / 1-6 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-24 11:15
Чардафон Чардафон
Шампион Плевен Шампион Плевен
Момичета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2024-02-24 10:30
Берое Берое
Тунджа Тунджа
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 1-4 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-02-18 9:00
Рилски спортист Рилски спортист
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2024-02-18 18:00
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Спартак - Плевен Спартак - Плевен
Момичета 13г. | ИЗТОК / 5-8 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-18 15:30
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Берое Берое
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 1-4 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-02-18 15:00
Тунджа Тунджа
Доростол
Момичета 13г. | ИЗТОК / 5-8 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-18 14:00
Монтана 2003 Монтана 2003
Левски Левски
Девойки 19г. | Елитна група ЗАПАД / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-02-18 13:30
Тунджа Тунджа
Свети Влас Свети Влас
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 1-4 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-02-18 13:15
Тунджа Тунджа
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Диана (Ямбол) / 2024-02-18 13:00
Асеновец 2005 Асеновец 2005
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Момичета 12г. | зона Рила и Родопи / Арена Самоков (Самоков) / 2024-02-18 13:00
Спартак - Плевен Спартак - Плевен
Тунджа Тунджа
Момичета 13г. | ИЗТОК / 5-8 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-18 12:00
Шумен Шумен
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Арена Шумен (Шумен) / 2024-02-18 11:00
Рилски спортист 2 Рилски спортист 2
Асеновец 2005 Асеновец 2005
Момичета 12г. | зона Рила и Родопи / Арена Самоков (Самоков) / 2024-02-18 11:00
Свети Влас Свети Влас
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 1-4 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-02-18 10:45
Доростол
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момичета 13г. | ИЗТОК / 5-8 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-18 10:30
Тунджа Тунджа
Дунав 2007-Русе (СКБ) Дунав 2007-Русе (СКБ)
Момчета 14г. | І-Див. ИЗТОК / 1-6 място / Диана (Ямбол) / 2024-02-17 9:30
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2024-02-17 16:30
Рилски спортист Рилски спортист
Монтана 2003 Монтана 2003
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Арена Самоков (Самоков) / 2024-02-17 16:00
Чавдар-Троян Чавдар-Троян
Тунджа Тунджа
Момчета 14г. | І-Див. ИЗТОК / 1-6 място / Диана (Ямбол) / 2024-02-17 15:45
Септември - Сдружение Септември - Сдружение
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Момчета 12г. | зона Витоша - група А / ЦСКА (София) / 2024-02-17 14:30
Дунав 2007-Русе (СКБ) Дунав 2007-Русе (СКБ)
Сливен баскет Сливен баскет
Момчета 14г. | І-Див. ИЗТОК / 1-6 място / Диана (Ямбол) / 2024-02-17 14:00
Спартак-Пл Спартак-Пл
Черно Море Тича Черно Море Тича
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2024-02-17 13:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Черно Море Тича Черно Море Тича
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-17 13:00
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Левски Левски
Момчета 12г. | зона Витоша - група А / ЦСКА (София) / 2024-02-17 12:45
Сливен баскет Сливен баскет
Чавдар-Троян Чавдар-Троян
Момчета 14г. | І-Див. ИЗТОК / 1-6 място / Диана (Ямбол) / 2024-02-17 11:15
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Славия Славия
Момчета 12г. | зона Витоша - група А / ЦСКА (София) / 2024-02-17 11:00
Берое Берое
Ънстопабъл Ънстопабъл
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2024-02-17 11:00
Черно море Тича Черно море Тича
Миньор 2015 Миньор 2015
НБЛ | Редовен сезон / Христо Борисов (Варна) / 2024-02-16 19:00
Левски Левски
Черноморец Черноморец
НБЛ | Редовен сезон / Триадица (София) / 2024-02-16 19:00
Балкан Балкан
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Редовен сезон / Арена Ботевград (Ботевград) / 2024-02-16 19:00
Берое Берое
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Редовен сезон / Общинска (Стара Загора) / 2024-02-16 19:00
Шумен Шумен
Ямбол Ямбол
НБЛ | Редовен сезон / Арена Шумен (Шумен) / 2024-02-16 18:30
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Шоутайм Шоутайм
А група Жени | Втори етап | Втора четворка / Триадица (София) / 2024-02-16 16:30
Рилски спортист Рилски спортист
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Редовен сезон / Арена Самоков (Самоков) / 2024-02-15 19:00
Рилски Спортист Рилски Спортист
Локомотив София Локомотив София
Девойки 19г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2024-02-15 16:00
Берое Берое
Етър 49 Етър 49
Юноши 19г. | І-Див. ИЗТОК - зона Мизия и Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2024-02-15 14:00
ЦСКА ЦСКА
Балкан Балкан
НБЛ | Редовен сезон / ЦСКА (София) / 2024-02-12 19:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Рилски спортист Рилски спортист
Купа България жени | Финал / Арена Самоков (Самоков) / 2024-02-11 15:30
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Спартак-Пл Спартак-Пл
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-11 14:30
Локомотив София Локомотив София
Монтана 2003 Монтана 2003
Купа България жени | Среща за ІІІ-то място / Арена Самоков (Самоков) / 2024-02-11 13:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Левски Левски
НБЛ | Редовен сезон / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-02-11 13:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Дунав 2007-Русе (СКБ)
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2024-02-11 13:00
Тунджа Тунджа
Шумен Шумен
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Диана (Ямбол) / 2024-02-11 13:00
Свети Влас Свети Влас
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Момичета 12г. | ЗП -зона Загоре / 5-7 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-10 9:30
Черноморец Черноморец
Шумен Шумен
НБЛ | Редовен сезон / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-10 19:00
Академик Пловдив Академик Пловдив
Черно море Тича Черно море Тича
НБЛ | Редовен сезон / Сила (Пловдив) / 2024-02-10 18:00
Ямбол Ямбол
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Редовен сезон / Диана (Ямбол) / 2024-02-10 18:00
Спартак Плевен Спартак Плевен
Берое Берое
НБЛ | Редовен сезон / Балканстрой (Плевен) / 2024-02-10 18:00
Монтана 2003 Монтана 2003
Рилски спортист Рилски спортист
Купа България жени | Полуфинали / Арена Самоков (Самоков) / 2024-02-10 18:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Локомотив София Локомотив София
Купа България жени | Полуфинали / Арена Самоков (Самоков) / 2024-02-10 15:30
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Свети Влас Свети Влас
Момичета 12г. | ЗП -зона Загоре / 5-7 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-10 14:30
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Момичета 12г. | ЗП -зона Загоре / 5-7 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-10 12:30
Черно море Тича Черно море Тича
Стар Баскет
Мини-момчета 11г. | зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2024-02-07 9:30
Спартак Плевен Спартак Плевен
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Редовен сезон / Балканстрой (Плевен) / 2024-02-07 19:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Ямбол Ямбол
НБЛ | Редовен сезон / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-02-07 18:00
Черно море Тича Черно море Тича
Варнабаскет Варнабаскет
Мини-момчета 11г. | зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2024-02-07 14:30
Ънстопабъл
Стар Баскет
Мини-момчета 11г. | зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2024-02-07 13:30
Стар Баскет
Варнабаскет Варнабаскет
Мини-момчета 11г. | зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2024-02-07 12:30
Ънстопабъл
Черно море Тича Черно море Тича
Мини-момчета 11г. | зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2024-02-07 11:30
Варнабаскет Варнабаскет
Ънстопабъл
Мини-момчета 11г. | зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2024-02-07 10:30
Черно море Тича Черно море Тича
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Редовен сезон / Христо Борисов (Варна) / 2024-02-05 19:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Септември - Сдружение  Септември - Сдружение
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-02-05 17:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2024-02-05 12:00
Тунджа Тунджа
Розова долина Розова долина
Момчета 13г. | ИЗТОК / 8-11 м. -Загоре / Диана (Ямбол) / 2024-02-04 9:30
Рилски спортист Рилски спортист
Политехника Политехника
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-02-04 9:00
Левски Левски
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Редовен сезон / Триадица (София) / 2024-02-04 19:00
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Тунджа Тунджа
Момчета 13г. | ИЗТОК / 8-11 м. -Загоре / Диана (Ямбол) / 2024-02-04 15:30
Политехника Политехника
Велбъжд 2002 Велбъжд 2002
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-02-04 15:30
Монтана 2003
Рилски спортист Рилски спортист
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-02-04 14:00
Розова долина Розова долина
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 13г. | ИЗТОК / 8-11 м. -Загоре / Диана (Ямбол) / 2024-02-04 13:45
Монтана 2003 Монтана 2003
Локомотив София Локомотив София
Девойки 19г. | Елитна група ЗАПАД / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-02-04 13:30
Велбъжд 2002 Велбъжд 2002
Монтана 2003
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2024-02-04 12:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Момчета 13г. | ИЗТОК / 8-11 м. -Загоре / Диана (Ямбол) / 2024-02-04 11:15
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Вълци Разград Вълци Разград
Девойки 16г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-04 11:00
Тунджа Тунджа
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момичета 12г. | ЗП -зона Загоре / 1-4 място / Диана (Ямбол) / 2024-02-03 9:00
Балкан Балкан
Берое Берое
НБЛ | Редовен сезон / Арена Ботевград (Ботевград) / 2024-02-03 19:00
Черноморец Черноморец
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Редовен сезон / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-02-03 19:00
Шумен Шумен
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Редовен сезон / Арена Шумен (Шумен) / 2024-02-03 18:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Монтана 2003 Монтана 2003
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Общинска (Стара Загора) / 2024-02-03 17:00
Вихър Айтос Вихър Айтос
Тунджа Тунджа
Момичета 12г. | ЗП -зона Загоре / 1-4 място / Диана (Ямбол) / 2024-02-03 15:00
Рилски Спортист Рилски Спортист
Миньор 2015 Миньор 2015
Момчета 13г. | ЗАПАД - зона Рила / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-02-03 14:30
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Тони 7 Тони 7
Момичета 12г. | ЗП -зона Загоре / 1-4 място / Диана (Ямбол) / 2024-02-03 13:15
Политехника Политехника
Балкан Балкан
Момчета 13г. | ЗАПАД - зона Рила / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-02-03 13:00
Славия Славия
Балкан Балкан
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2024-02-03 12:00
Велбъжд 2002 Велбъжд 2002
Рилски Спортист Рилски Спортист
Момчета 13г. | ЗАПАД - зона Рила / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-02-03 11:30
Тони 7 Тони 7
Вихър Айтос Вихър Айтос
Момичета 12г. | ЗП -зона Загоре / 1-4 място / Диана (Ямбол) / 2024-02-03 10:45
Миньор 2015 Миньор 2015
Балкан II Балкан II
Момчета 13г. | ЗАПАД - зона Рила / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-02-03 10:00
Рилски спортист Рилски спортист
Локомотив София Локомотив София
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Арена Самоков (Самоков) / 2024-02-01 16:00
Берое Берое
Черно море Тича Черно море Тича
НБЛ | Редовен сезон / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-29 19:00
Вихър Айтос Вихър Айтос
Черно море Тича - Варна Черно море Тича - Варна
Юноши 17г. | ИЗТОК / 1-7 място / Диана (Ямбол) / 2024-01-28 9:30
Дунав 2007 Дунав 2007
Тунджа Тунджа
Юноши 17г. | ИЗТОК / 1-7 място / Диана (Ямбол) / 2024-01-28 16:30
Вихър Айтос Вихър Айтос
Спартак-Пл Спартак-Пл
Юноши 17г. | ИЗТОК / 1-7 място / Диана (Ямбол) / 2024-01-28 14:45
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
Девойки 19г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-28 14:00
Черно море Тича - Варна Черно море Тича - Варна
Дунав 2007 Дунав 2007
Юноши 17г. | ИЗТОК / 1-7 място / Диана (Ямбол) / 2024-01-28 13:00
ЦСКА ЦСКА
Черноморец Черноморец
НБЛ | Редовен сезон / ЦСКА (София) / 2024-01-28 13:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Момичета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-28 12:00
Спартак-Пл Спартак-Пл
Тунджа Тунджа
Юноши 17г. | ИЗТОК / 1-7 място / Диана (Ямбол) / 2024-01-28 11:15
Спартак Плевен Спартак Плевен
Шумен Шумен
НБЛ | Редовен сезон / Балканстрой (Плевен) / 2024-01-27 19:00
Рилски спортист Рилски спортист
Левски Левски
НБЛ | Редовен сезон / Арена Самоков (Самоков) / 2024-01-27 19:00
Ямбол Ямбол
Балкан Балкан
НБЛ | Редовен сезон / Диана (Ямбол) / 2024-01-27 18:00
Академик Пловдив Академик Пловдив
Миньор 2015 Миньор 2015
НБЛ | Редовен сезон / Сила (Пловдив) / 2024-01-27 18:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
А група Жени | Втори етап | Втора четворка / Триадица (София) / 2024-01-27 16:30
Рилски спортист Рилски спортист
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Арена Самоков (Самоков) / 2024-01-27 16:00
Локомотив София Локомотив София
Монтана 2003 Монтана 2003
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Триадица (София) / 2024-01-27 14:30
Видабаскет Видабаскет
Рилски спортист
Юноши 15г. | ЗАПАД - зона Рила / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-01-27 13:00
Обединен ЦСКА Обединен ЦСКА
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Юноши 17г. | ЗАПАД - зона Витоша / Триадица (София) / 2024-01-27 12:00
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Видабаскет Видабаскет
Юноши 17г. | ЗАПАД - зона Рила / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-01-27 11:30
Спортни таланти Спортни таланти
Локомотив София Локомотив София
Юноши 17г. | ЗАПАД - зона Витоша / Триадица (София) / 2024-01-27 10:00
Спартак Плевен Спартак Плевен
Ямбол Ямбол
НБЛ | Редовен сезон / Балканстрой (Плевен) / 2024-01-24 19:00
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Сила (Пловдив) / 2024-01-23 15:30
Миньор 2015 Миньор 2015
Евробаскет
Юноши 19г. | І-Див. ЗАПАД - зона Рила / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-01-21 9:30
БСК Братислава БСК Братислава
КК Вардар КК Вардар
EYBL | Ден 4 / Триадица (София) / 2024-01-21 9:00
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Свети Влас Свети Влас
Момичета 12г. | ЗП -зона Загоре / 5-7 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-21 9:00
Розова долина Розова долина
Берое - 1 Берое - 1
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 8-10 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-21 15:45
Рилски спортист Рилски спортист
Балкан Балкан
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2024-01-21 15:30
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
ЦКУ Сибиу ЦКУ Сибиу
EYBL | Ден 4 / Триадица (София) / 2024-01-21 15:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Свети Георги Свети Георги
Момчета 13г. | ЗАПАД - зона Витоша / ЦСКА (София) / 2024-01-21 14:45
БК Правец
Миньор 2015 Миньор 2015
Юноши 19г. | І-Див. ЗАПАД - зона Рила / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-01-21 14:30
Берое - 1 Берое - 1
Берое Берое
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-21 14:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Момичета 12г. | ЗП -зона Загоре / 5-7 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-21 14:00
Рилски спортист Рилски спортист
Септември 97 Септември 97
Момичета 14г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2024-01-21 13:30
КК Кастав КК Кастав
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
EYBL | Ден 4 / Триадица (София) / 2024-01-21 13:00
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Розова долина Розова долина
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 8-10 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-21 12:15
Евробаскет
БК Правец
Юноши 19г. | І-Див. ЗАПАД - зона Рила / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-01-21 12:00
Свети Влас Свети Влас
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Момичета 12г. | ЗП -зона Загоре / 5-7 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-21 11:30
ДЛанг Академия ДЛанг Академия
Балкан Балкан
EYBL | Ден 4 / Триадица (София) / 2024-01-21 11:00
Берое - 1 Берое - 1
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 8-10 място / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-21 10:00
Делфин I - Бургас Делфин I - Бургас
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-20 9:30
КК Кастав КК Кастав
КК Вардар КК Вардар
EYBL | Ден 3 / Триадица (София) / 2024-01-20 20:00
Берое Берое
Миньор 2015 Миньор 2015
НБЛ | Редовен сезон / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-20 19:00
Балкан Балкан
Черноморец Черноморец
НБЛ | Редовен сезон / Арена Ботевград (Ботевград) / 2024-01-20 19:00
Рилски спортист Рилски спортист
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Редовен сезон / Арена Самоков (Самоков) / 2024-01-20 19:00
Ямбол Ямбол
Левски Левски
НБЛ | Редовен сезон / Диана (Ямбол) / 2024-01-20 18:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
БСК Братислава БСК Братислава
EYBL | Ден 3 / Триадица (София) / 2024-01-20 18:00
Черно море Тича Черно море Тича
Шумен Шумен
НБЛ | Редовен сезон / Христо Борисов (Варна) / 2024-01-20 18:00
Монтана 2003 Монтана 2003
Рилски спортист Рилски спортист
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-01-20 17:00
ДЛанг Академия ДЛанг Академия
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
EYBL | Ден 3 / Триадица (София) / 2024-01-20 16:00
Рилски спортист Рилски спортист
Левски Левски
Девойки 16г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2024-01-20 16:00
Берое Берое
Делфин I - Бургас Делфин I - Бургас
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-20 15:15
Спартак-Пл Спартак-Пл
Тунджа Тунджа
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2024-01-20 15:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Локомотив София Локомотив София
А група Жени | Втори етап | Първа четворка / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-20 14:30
КК Вардар КК Вардар
ЦКУ Сибиу ЦКУ Сибиу
EYBL | Ден 3 / Триадица (София) / 2024-01-20 14:00
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-20 13:30
Балкан Балкан
БСК Братислава БСК Братислава
EYBL | Ден 3 / Триадица (София) / 2024-01-20 12:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Девойки 16г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-20 12:00
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Берое - 1 Берое - 1
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-20 11:15
Райзинг Старс Райзинг Старс
ДЛанг Академия ДЛанг Академия
EYBL | Ден 3 / Триадица (София) / 2024-01-20 10:00
КК Кастав КК Кастав
Райзинг Старс Райзинг Старс
EYBL | Ден 2 / Триадица (София) / 2024-01-19 9:00
ЦКУ Сибиу ЦКУ Сибиу
КК Кастав КК Кастав
EYBL | Ден 2 / Триадица (София) / 2024-01-19 21:00
ДЛанг Академия ДЛанг Академия
БСК Братислава БСК Братислава
EYBL | Ден 2 / Триадица (София) / 2024-01-19 19:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
КК Вардар КК Вардар
EYBL | Ден 2 / Триадица (София) / 2024-01-19 17:00
Райзинг Старс Райзинг Старс
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
EYBL | Ден 2 / Триадица (София) / 2024-01-19 15:00
Балкан Балкан
ЦКУ Сибиу ЦКУ Сибиу
EYBL | Ден 2 / Триадица (София) / 2024-01-19 11:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
EYBL | Ден 1 / Триадица (София) / 2024-01-18 19:00
Райзинг Старс Райзинг Старс
Балкан Балкан
EYBL | Ден 1 / Триадица (София) / 2024-01-18 17:00
Черноморец Черноморец
Черно море Тича Черно море Тича
НБЛ | Редовен сезон / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-17 19:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Балкан Балкан
НБЛ | Редовен сезон / Борис Гюдеров (Перник) / 2024-01-17 19:00
Академик Пловдив Академик Пловдив
Берое Берое
НБЛ | Редовен сезон / Сила (Пловдив) / 2024-01-17 19:00
ЦСКА ЦСКА
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Редовен сезон / ЦСКА (София) / 2024-01-17 19:00
Шумен Шумен
Левски Левски
НБЛ | Редовен сезон / Арена Шумен (Шумен) / 2024-01-17 18:30
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Левски Левски
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Триадица (София) / 2024-01-16 19:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Балкан Балкан
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / Триадица (София) / 2024-01-16 17:00
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Балкан Балкан
Момчета 14г. | Елитна група ЗАПАД / Триадица (София) / 2024-01-16 15:00
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Свети Влас Свети Влас
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 1-4 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-14 9:00
Черно море Тича Черно море Тича
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Редовен сезон / Христо Борисов (Варна) / 2024-01-14 18:30
Тунджа Тунджа
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 1-4 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-14 15:00
Етър 49 Етър 49
Чардафон Чардафон
Юноши 19г. | І-Див. ИЗТОК - зона Мизия и Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-14 15:00
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
Монтана 2003 Монтана 2003
А група Жени | Първи етап / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-01-14 14:00
Свети Влас Свети Влас
Берое Берое
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 1-4 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-14 13:15
Ямбол Ямбол
Черноморец Черноморец
НБЛ | Редовен сезон / Диана (Ямбол) / 2024-01-14 13:00
Берое Берое
Чавдар-Троян Чавдар-Троян
Юноши 19г. | І-Див. ИЗТОК - зона Мизия и Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-14 13:00
Берое Берое
Тунджа Тунджа
Момчета 12г. | ЗП -зона Загоре / 1-4 място / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-14 10:45
Чардафон Чардафон
Берое Берое
Юноши 19г. | І-Див. ИЗТОК - зона Мизия и Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-14 10:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Левски Левски
Момчета 14г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2024-01-14 10:00
Шоутайм Шоутайм
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
А група Жени | Първи етап / Триадица (София) / 2024-01-14 10:00
Тунджа Тунджа
Сливен баскет Сливен баскет
Момчета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2024-01-13 9:00
Берое Берое
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Редовен сезон / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-13 19:00
Спартак Плевен Спартак Плевен
Балкан Балкан
НБЛ | Редовен сезон / Балканстрой (Плевен) / 2024-01-13 19:00
Левски Левски
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Редовен сезон / Триадица (София) / 2024-01-13 19:00
Шумен Шумен
Миньор 2015 Миньор 2015
НБЛ | Редовен сезон / Арена Шумен (Шумен) / 2024-01-13 18:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Шоутайм Шоутайм
А група Жени | Първи етап / Триадица (София) / 2024-01-13 17:00
Вихър Айтос Вихър Айтос
Розова долина Розова долина
Момчета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2024-01-13 16:00
Монтана 2003 Монтана 2003
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
А група Жени | Първи етап / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-01-13 16:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Академик-жени Пловдив Академик-жени Пловдив
А група Жени | Първи етап / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-13 15:30
Локомотив София Локомотив София
Рилски спортист Рилски спортист
А група Жени | Първи етап / Триадица (София) / 2024-01-13 15:00
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Тунджа Тунджа
Момчета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2024-01-13 14:15
Берое Берое
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-13 12:30
Сливен баскет Сливен баскет
Вихър Айтос Вихър Айтос
Момчета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2024-01-13 12:30
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Черно Море Тича Черно Море Тича
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-13 11:00
Розова долина Розова долина
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момчета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2024-01-13 10:45
БК Люлин
Олимпия баскет СК
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Витоша / Триадица (София) / 2024-01-12 18:00
Академик 17
Септември  - Сдружение II Септември - Сдружение II
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Витоша / Триадица (София) / 2024-01-12 16:30
Ахил Ахил
Спартак София 2 Спартак София 2
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Витоша / Триадица (София) / 2024-01-11 18:00
Левски Левски
Спартак София 1 Спартак София 1
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Витоша / Триадица (София) / 2024-01-11 16:30
Берое Берое
Ямбол Ямбол
НБЛ | Редовен сезон / Общинска (Стара Загора) / 2024-01-10 19:00
Рилски спортист Рилски спортист
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
А група Жени | Първи етап / Арена Самоков (Самоков) / 2024-01-10 16:00
ЦСКА ЦСКА
Левски Левски
НБЛ | Редовен сезон / ЦСКА (София) / 2024-01-08 19:00
Пирин - Гоце Делчев Пирин - Гоце Делчев
Локомотив София Локомотив София
Девойки 15г. | ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2024-01-07 8:30
Рилски спортист Рилски спортист
Балкан Балкан
НБЛ | Редовен сезон / Арена Самоков (Самоков) / 2024-01-07 13:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Шумен Шумен
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-07 13:00
Тунджа Тунджа
Дунав 2007-Русе (СКБ)
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Диана (Ямбол) / 2024-01-07 13:00
Славия Славия
Рилски спортист
Девойки 15г. | ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2024-01-07 10:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-06 9:00
Спартак Плевен Спартак Плевен
Черно море Тича Черно море Тича
НБЛ | Редовен сезон / Балканстрой (Плевен) / 2024-01-06 19:00
Академик Пловдив Академик Пловдив
Шумен Шумен
НБЛ | Редовен сезон / Сила (Пловдив) / 2024-01-06 18:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Черноморец Черноморец
НБЛ | Редовен сезон / ЦСКА (София) / 2024-01-06 18:00
Тунджа Тунджа
Розова долина Розова долина
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-06 16:00
Монтана 2003 Монтана 2003
Академик-жени Пловдив Академик-жени Пловдив
А група Жени | Първи етап / Младост - Монтана (Монтана) / 2024-01-06 16:00
Берое
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-06 14:15
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Рилски спортист Рилски спортист
А група Жени | Първи етап / Триадица (София) / 2024-01-06 14:00
Спартак-Пл Спартак-Пл
Черно Море Тича Черно Море Тича
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2024-01-06 13:30
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Тунджа Тунджа
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-06 12:30
Розова долина Розова долина
Берое
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2024-01-06 10:45
Локомотив София Локомотив София
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
А група Жени | Първи етап / Триадица (София) / 2024-01-05 17:30
Черно море Тича Черно море Тича
Балкан Балкан
НБЛ | Редовен сезон / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-29 19:00
Черноморец Черноморец
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Редовен сезон / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-12-29 19:00
Ямбол Ямбол
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Редовен сезон / Диана (Ямбол) / 2023-12-29 18:00
Миньор 2015 Миньор 2015
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Редовен сезон / ЦСКА (София) / 2023-12-29 18:00
Шумен Шумен
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Редовен сезон / Арена Шумен (Шумен) / 2023-12-29 18:00
Левски Левски
Берое Берое
НБЛ | Редовен сезон / Триадица (София) / 2023-12-28 19:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Редовен сезон / ЦСКА (София) / 2023-12-23 19:00
Рилски спортист Рилски спортист
Черноморец Черноморец
НБЛ | Редовен сезон / Арена Самоков (Самоков) / 2023-12-23 19:00
Берое Берое
Шумен Шумен
НБЛ | Редовен сезон / Общинска (Стара Загора) / 2023-12-23 18:30
Черно море Тича Черно море Тича
Ямбол Ямбол
НБЛ | Редовен сезон / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-23 18:00
Рилски спортист Рилски спортист
Монтана 2003 Монтана 2003
А група Жени | Първи етап / Арена Самоков (Самоков) / 2023-12-23 16:00
ЦСКА ЦСКА
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Редовен сезон / ЦСКА (София) / 2023-12-22 19:00
Балкан Балкан
Левски Левски
НБЛ | Редовен сезон / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-12-22 19:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
А група Жени | Първи етап / Общинска (Стара Загора) / 2023-12-22 15:00
Академик Пловдив Академик Пловдив
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Редовен сезон / Сила (Пловдив) / 2023-12-18 19:00
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Свети Влас Свети Влас
Момчета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-12-17 9:00
Шумен Шумен
Балкан Балкан
НБЛ | Редовен сезон / Арена Шумен (Шумен) / 2023-12-17 18:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Момчета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-12-17 17:45
Спартак Плевен -1 Спартак Плевен -1
Чавдар-Троян Чавдар-Троян
Юноши 19г. | І-Див. ИЗТОК - зона Мизия и Загоре / Балканстрой (Плевен) / 2023-12-17 17:00
Вихър Айтос Вихър Айтос
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момчета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-12-17 16:00
Тунджа 1 Тунджа 1
Тунджа Тунджа
Момчета 12г. | зона Загоре - група А / Диана (Ямбол) / 2023-12-17 15:30
Дунав 2007 Дунав 2007
Чардафон Чардафон
Юноши 19г. | І-Див. ИЗТОК - зона Мизия и Загоре / Балканстрой (Плевен) / 2023-12-17 15:00
Свети Влас Свети Влас
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-12-17 14:15
Спартак - София Спартак - София
Обединен ЦСКА Обединен ЦСКА
Юноши 17г. | ЗАПАД - зона Витоша / ЦСКА (София) / 2023-12-17 14:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Тунджа Тунджа
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-17 13:00
Чавдар-Троян Чавдар-Троян
Чардафон Чардафон
Юноши 19г. | І-Див. ИЗТОК - зона Мизия и Загоре / Балканстрой (Плевен) / 2023-12-17 13:00
Ямбол Ямбол
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Редовен сезон / Диана (Ямбол) / 2023-12-17 13:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-12-17 12:30
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Спортни таланти Спортни таланти
Юноши 17г. | ЗАПАД - зона Витоша / ЦСКА (София) / 2023-12-17 12:00
Спартак Плевен -1 Спартак Плевен -1
Дунав 2007 Дунав 2007
Юноши 19г. | І-Див. ИЗТОК - зона Мизия и Загоре / Балканстрой (Плевен) / 2023-12-17 11:00
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Вихър Айтос Вихър Айтос
Момчета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-12-17 10:45
Локомотив София Локомотив София
Славия Славия
Юноши 17г. | ЗАПАД - зона Витоша / ЦСКА (София) / 2023-12-17 10:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Редовен сезон / ЦСКА (София) / 2023-12-16 19:00
Левски Левски
Черно море Тича Черно море Тича
НБЛ | Редовен сезон / Триадица (София) / 2023-12-16 19:00
Черноморец Черноморец
Берое Берое
НБЛ | Редовен сезон / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-12-16 19:00
Монтана 2003 Монтана 2003
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
А група Жени | Първи етап / Младост - Монтана (Монтана) / 2023-12-16 18:00
Локомотив София Локомотив София
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
А група Жени | Първи етап / Триадица (София) / 2023-12-16 16:45
Ънстопабъл
Черно море Тича - Варна Черно море Тича - Варна
Юноши 17г. | ИЗТОК - зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-16 16:15
Спартак - Плевен Спартак - Плевен
Шампион Плевен Шампион Плевен
Момичета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-12-16 15:00
Вълци Вълци
Шумен Шумен
Юноши 17г. | ИЗТОК - зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-16 14:30
Шампион Плевен Шампион Плевен
Чардафон Чардафон
Момичета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-12-16 13:00
Ънстопабъл
Вълци Вълци
Юноши 17г. | ИЗТОК - зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-16 12:45
Спартак - Плевен Спартак - Плевен
Чардафон Чардафон
Момичета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-12-16 11:00
Черно море Тича - Варна Черно море Тича - Варна
Шумен Шумен
Юноши 17г. | ИЗТОК - зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-16 11:00
Стар Баскет Стар Баскет
Шумен Шумен
Момчета 12г. | зона Добруджа - група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-15 9:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Черно Море Тича Черно Море Тича
Момчета 12г. | зона Добруджа - група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-15 15:00
Стар Баскет Стар Баскет
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Момчета 12г. | зона Добруджа - група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-15 13:30
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Ънстопабъл Ънстопабъл
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-12-15 12:30
Шумен Шумен
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Момчета 12г. | зона Добруджа - група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-15 12:00
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Черно Море Тича Черно Море Тича
Момчета 12г. | зона Добруджа - група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-15 10:30
Монтана 2003 Монтана 2003
Септември 97 Септември 97
Девойки 19г. | Елитна група ЗАПАД / Младост - Монтана (Монтана) / 2023-12-14 13:00
Рилски спортист
Академик - 17
Девойки 15г. | ЗАПАД / Триадица (София) / 2023-12-12 16:00
Ямбол Ямбол
Шумен Шумен
НБЛ | Редовен сезон / Диана (Ямбол) / 2023-12-11 19:00
Тунджа Тунджа
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Момичета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-12-10 9:30
Левски Левски
Септември - Сдружение  Септември - Сдружение
Момчета 12г. | зона Витоша - група А / ЦСКА (София) / 2023-12-10 19:00
Славия Славия
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Момчета 12г. | зона Витоша - група А / ЦСКА (София) / 2023-12-10 17:15
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Момчета 12г. | зона Витоша - група А / ЦСКА (София) / 2023-12-10 15:30
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Тунджа Тунджа
Момичета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-12-10 14:30
Миньор 2015 Миньор 2015
Черно море Тича Черно море Тича
НБЛ | Редовен сезон / ЦСКА (София) / 2023-12-10 13:00
Левски Левски
Балкан Балкан
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Триадица (София) / 2023-12-10 13:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момичета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-12-10 12:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Триадица (София) / 2023-12-10 11:00
Шампион Плевен Шампион Плевен
Чардафон Чардафон
Момичета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-12-09 9:30
Берое Берое
Берое - 1 Берое - 1
Момчета 12г. | зона Загоре - група А / Общинска (Стара Загора) / 2023-12-09 9:00
Академик Пловдив Академик Пловдив
Балкан Балкан
НБЛ | Редовен сезон / Сила (Пловдив) / 2023-12-09 19:00
Черноморец Черноморец
Левски Левски
НБЛ | Редовен сезон / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-12-09 18:00
ЦСКА ЦСКА
Берое Берое
НБЛ | Редовен сезон / ЦСКА (София) / 2023-12-09 17:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
А група Жени | Първи етап / Общинска (Стара Загора) / 2023-12-09 17:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Монтана 2003 Монтана 2003
А група Жени | Първи етап / Триадица (София) / 2023-12-09 17:00
Рилски спортист Рилски спортист
Шоутайм Шоутайм
А група Жени | Първи етап / Арена Самоков (Самоков) / 2023-12-09 16:00
Шампион Плевен Шампион Плевен
Росица-Павликени
Момичета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-12-09 14:45
Миньор 2015 Миньор 2015
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2023-12-09 13:30
Чардафон Чардафон
Спартак-ПЛ Спартак-ПЛ
Момичета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-12-09 13:00
Берое Берое
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2023-12-09 13:00
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Вълци Разград Вълци Разград
Момичета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-09 12:30
Славия Славия
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2023-12-09 11:45
Спартак-ПЛ Спартак-ПЛ
Росица-Павликени
Момичета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-12-09 11:15
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Асеновец 2005 Асеновец 2005
Момичета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2023-12-09 11:00
Спартак Плевен Спартак Плевен
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Редовен сезон / Балканстрой (Плевен) / 2023-12-08 19:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-12-06 12:30
Рилски спортист Рилски спортист
Ямбол Ямбол
НБЛ | Редовен сезон / Арена Самоков (Самоков) / 2023-12-04 19:00
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Вихър Айтос Вихър Айтос
Момичета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-12-03 9:00
Черно море Тича Черно море Тича
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Редовен сезон / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-03 18:00
Свети Влас Свети Влас
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Момичета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-12-03 16:00
Чардафон
Спартак Плевен Спартак Плевен
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-12-03 15:15
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Тунджа Тунджа
Момичета 12г. | зона Загоре - група А / Диана (Ямбол) / 2023-12-03 15:00
Вихър Айтос Вихър Айтос
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момичета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-12-03 14:15
Чардафон
Чавдар-Троян Чавдар-Троян
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-12-03 13:30
Рилски Спортист Рилски Спортист
Монтана 2003 Монтана 2003
Девойки 19г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2023-12-03 13:30
Черно Море Тича Черно Море Тича
Тунджа Тунджа
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-03 13:00
Балкан Балкан
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Редовен сезон / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-12-03 13:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Берое Берое
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-12-03 12:30
Тони 7 Тони 7
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Момичета 12г. | зона Загоре - група А / Диана (Ямбол) / 2023-12-03 12:30
Етър 49 - 1 Етър 49 - 1
Спартак Плевен Спартак Плевен
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-12-03 11:45
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Свети Влас Свети Влас
Момичета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-12-03 10:45
Чавдар-Троян Чавдар-Троян
Спартак Плевен Спартак Плевен
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-12-03 10:00
Тунджа Тунджа
Тони 7 Тони 7
Момичета 12г. | зона Загоре - група А / Диана (Ямбол) / 2023-12-03 10:00
Тунджа Тунджа
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Юноши 17г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-12-02 9:00
Славия II Славия II
СПОРТНИ ТАЛАНТИ СПОРТНИ ТАЛАНТИ
Юноши 19г. | I-Див. ЗАПАД - зона Витоша / Триадица (София) / 2023-12-02 9:00
Берое Берое
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Редовен сезон / Общинска (Стара Загора) / 2023-12-02 19:00
Шумен Шумен
Черноморец Черноморец
НБЛ | Редовен сезон / Арена Шумен (Шумен) / 2023-12-02 18:00
Левски Левски
Миньор 2015 Миньор 2015
НБЛ | Редовен сезон / Триадица (София) / 2023-12-02 17:30
Розова долина Розова долина
Вихър Айтос Вихър Айтос
Юноши 17г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-12-02 15:00
Локомотив София Локомотив София
Монтана 2003 Монтана 2003
А група Жени | Първи етап / Триадица (София) / 2023-12-02 15:00
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Розова долина Розова долина
Юноши 17г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-12-02 13:15
Септември - Сдружение Септември - Сдружение
Локомотив София Локомотив София
Юноши 19г. | I-Див. ЗАПАД - зона Витоша / Триадица (София) / 2023-12-02 13:00
Балкан Балкан
Миньор 2015 Миньор 2015
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-12-02 11:00
Ахил Ахил
Славия Славия
Юноши 19г. | I-Див. ЗАПАД - зона Витоша / Триадица (София) / 2023-12-02 11:00
Вихър Айтос Вихър Айтос
Тунджа Тунджа
Юноши 17г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-12-02 10:45
Черно Море Тича Черно Море Тича
Шумен Шумен
Момчета 12г. | зона Добруджа - група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-01 15:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Шумен Шумен
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2023-12-01 13:00
Рилски спортист Рилски спортист
Черно море Тича Черно море Тича
НБЛ | Редовен сезон / Арена Самоков (Самоков) / 2023-11-29 19:00
Спартак Плевен Спартак Плевен
Левски Левски
НБЛ | Редовен сезон / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-29 19:00
ЦСКА ЦСКА
Шумен Шумен
НБЛ | Редовен сезон / ЦСКА (София) / 2023-11-29 19:00
Берое Берое
Балкан Балкан
НБЛ | Редовен сезон / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-29 19:00
Академик Пловдив Академик Пловдив
Черноморец Черноморец
НБЛ | Редовен сезон / Сила (Пловдив) / 2023-11-29 19:00
Ямбол Ямбол
Миньор 2015 Миньор 2015
НБЛ | Редовен сезон / Диана (Ямбол) / 2023-11-29 18:00
Рилски спортист Рилски спортист
Локомотив София Локомотив София
А група Жени | Първи етап / Арена Самоков (Самоков) / 2023-11-29 16:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Юноши 15г. | ЗАПАД - зона Витоша / ЦСКА (София) / 2023-11-26 16:00
Шоутайм Шоутайм
Монтана 2003 Монтана 2003
А група Жени | Първи етап / Младост - Монтана (Монтана) / 2023-11-26 14:00
Локомотив София Локомотив София
Славия Славия
Юноши 15г. | ЗАПАД - зона Витоша / ЦСКА (София) / 2023-11-26 14:00
Черноморец Черноморец
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Редовен сезон / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-26 13:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Ънстопабъл Ънстопабъл
Девойки 15г. | ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-26 12:30
Септември - Сдружение Септември  - Сдружение
Шампион 2006 - Шампион 2006 -
Юноши 15г. | ЗАПАД - зона Витоша / ЦСКА (София) / 2023-11-26 12:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Розова долина Розова долина
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-25 9:45
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Вихър Айтос Вихър Айтос
Момичета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-25 9:00
Берое
Тунджа Тунджа
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-25 8:00
Шумен Шумен
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Редовен сезон / Арена Шумен (Шумен) / 2023-11-25 18:00
Черно море Тича Черно море Тича
Берое Берое
НБЛ | Редовен сезон / Христо Борисов (Варна) / 2023-11-25 18:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Рилски спортист Рилски спортист
А група Жени | Първи етап / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-25 17:30
Балкан Балкан
Ямбол Ямбол
НБЛ | Редовен сезон / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-11-25 17:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Редовен сезон / ЦСКА (София) / 2023-11-25 17:00
Сливен баскет Сливен баскет
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Момичета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-25 15:00
Розова долина Розова долина
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-25 15:00
Тунджа Тунджа
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-25 13:15
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Берое
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-25 11:30
Вихър Айтос Вихър Айтос
Сливен баскет Сливен баскет
Момичета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-25 11:30
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Академик-жени Пловдив Академик-жени Пловдив
А група Жени | Първи етап / Триадица (София) / 2023-11-24 19:30
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Балкан Балкан
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2023-11-24 18:00
Левски Левски
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Редовен сезон / Триадица (София) / 2023-11-24 17:30
Локомотив София Локомотив София
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
А група Жени | Първи етап / Триадица (София) / 2023-11-24 15:30
Светкавица Светкавица
Черно море Тича Черно море Тича
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-11-23 9:00
Вълци Разград Вълци Разград
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-11-23 16:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Черно море Тича Черно море Тича
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-11-23 14:15
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
Светкавица Светкавица
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-11-23 12:30
Вълци Разград Вълци Разград
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-11-23 10:45
Академик Пловдив Академик Пловдив
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Редовен сезон / Сила (Пловдив) / 2023-11-20 19:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Балкан Балкан
Момчета 14г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2023-11-20 15:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Вълци Разград Вълци Разград
Момичета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-20 13:30
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Вълци Разград Вълци Разград
Девойки 16г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-20 11:30
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момчета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-19 9:00
Тони 7 Тони 7
Спартак-ПЛ Спартак-ПЛ
Девойки 16г. | I-Дивизия ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-19 9:00
Берое Берое
Сливен баскет Сливен баскет
Момчета 12г. | зона Загоре - група А / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-19 9:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Балкан Балкан
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2023-11-19 18:00
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Свети Влас Свети Влас
Момчета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-19 16:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Рилски спортист Рилски спортист
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2023-11-19 16:00
Спартак-ПЛ Спартак-ПЛ
Шумен
Девойки 16г. | I-Дивизия ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-19 15:00
Розова долина Розова долина
Берое Берое
Момчета 12г. | зона Загоре - група А / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-19 15:00
Вихър Айтос Вихър Айтос
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-19 14:15
Светкавица Светкавица
Тони 7 Тони 7
Девойки 16г. | I-Дивизия ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-19 13:30
Сливен баскет Сливен баскет
Берое - 1 Берое - 1
Момчета 12г. | зона Загоре - група А / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-19 13:15
Миньор 2015 Миньор 2015
Берое Берое
НБЛ | Редовен сезон / Триадица (София) / 2023-11-19 13:00
ЦСКА ЦСКА
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Редовен сезон / ЦСКА (София) / 2023-11-19 13:00
Тунджа Тунджа
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Диана (Ямбол) / 2023-11-19 13:00
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Момчета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-19 12:30
Спартак-Пл Спартак-Пл
Дунав 2007-Русе (СКБ)
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-19 12:00
Берое - 1 Берое - 1
Розова долина Розова долина
Момчета 12г. | зона Загоре - група А / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-19 10:45
Свети Влас Свети Влас
Вихър Айтос Вихър Айтос
Момчета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-19 10:45
Светкавица Светкавица
Шумен
Девойки 16г. | I-Дивизия ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-19 10:30
Славия Славия
Миньор 2015 Миньор 2015
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / Триадица (София) / 2023-11-19 10:00
Шампион Плевен Шампион Плевен
Росица-Павликени
Момичета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-18 9:30
Черноморец Черноморец
Балкан Балкан
НБЛ | Редовен сезон / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-18 19:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Септември - Сдружение  Септември - Сдружение
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2023-11-18 18:15
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Балкан Балкан
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2023-11-18 16:30
Спартак-ПЛ Спартак-ПЛ
Шампион Плевен Шампион Плевен
Момичета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-18 16:30
Рилски спортист Рилски спортист
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
А група Жени | Първи етап / Арена Самоков (Самоков) / 2023-11-18 16:00
Спартак-ПЛ Спартак-ПЛ
Чардафон Чардафон
Момичета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-18 14:30
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Локомотив София Локомотив София
А група Жени | Първи етап / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-18 14:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2023-11-18 13:00
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Девойки 16г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-18 13:00
Чардафон Чардафон
Росица-Павликени
Момичета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-18 11:15
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Момчета 14г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2023-11-18 10:00
Левски Левски
Ямбол Ямбол
НБЛ | Редовен сезон / Триадица (София) / 2023-11-17 19:00
Шумен Шумен
Черно море Тича Черно море Тича
НБЛ | Редовен сезон / Арена Шумен (Шумен) / 2023-11-17 18:30
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Светкавица Светкавица
Момичета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-17 13:30
Черно море Тича Черно море Тича
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-11-15 15:00
Светкавица Светкавица
Ънстопабъл Ънстопабъл
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-11-15 13:30
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
Черно море Тича Черно море Тича
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-11-15 12:00
Ънстопабъл Ънстопабъл
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-11-15 10:30
Рилски спортист Рилски спортист
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Редовен сезон / Арена Самоков (Самоков) / 2023-11-13 19:00
Тунджа Тунджа
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-11-12 9:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Тунджа Тунджа
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-11-12 16:00
Берое Берое
Розова долина Розова долина
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-11-12 14:15
Берое Берое
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Редовен сезон / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-12 13:00
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-11-12 12:30
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Берое Берое
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-11-12 10:45
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Тунджа Тунджа
Момичета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-11 9:00
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-11 9:00
Черно море Тича Черно море Тича
Черноморец Черноморец
НБЛ | Редовен сезон / Христо Борисов (Варна) / 2023-11-11 18:00
Ямбол Ямбол
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Редовен сезон / Диана (Ямбол) / 2023-11-11 18:00
Балкан Балкан
Миньор 2015 Миньор 2015
НБЛ | Редовен сезон / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-11-11 17:00
Делфин I - Бургас Делфин I - Бургас
Берое Берое
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-11 16:00
Чавдар-Троян Чавдар-Троян
Спартак-Пл Спартак-Пл
Момчета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-11 15:15
Берое - 1 Берое - 1
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-11 14:15
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Момичета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-11 14:00
Шампион Плевен Шампион Плевен
Дунав 2007-Русе (СКБ) Дунав 2007-Русе (СКБ)
Момчета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-11 13:30
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Делфин I - Бургас Делфин I - Бургас
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-11 12:30
Дунав 2007-Русе (СКБ) Дунав 2007-Русе (СКБ)
Чавдар-Троян Чавдар-Троян
Момчета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-11 11:45
Тунджа Тунджа
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момичета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-11 11:30
Берое Берое
Берое - 1 Берое - 1
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-11 10:45
Шампион Плевен Шампион Плевен
Спартак-Пл Спартак-Пл
Момчета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-11 10:00
Левски Левски
Шумен Шумен
НБЛ | Редовен сезон / Триадица (София) / 2023-11-10 19:00
Академик Пловдив Академик Пловдив
Левски Левски
НБЛ | Редовен сезон / Сила (Пловдив) / 2023-11-06 19:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Шумен Шумен
НБЛ | Редовен сезон / Триадица (София) / 2023-11-06 17:00
Росица-Павликени
Спартак-ПЛ Спартак-ПЛ
Момичета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-05 9:30
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Момичета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-05 9:00
Тунджа Тунджа
Берое Берое
Момчета 12г. | зона Загоре - група А / Диана (Ямбол) / 2023-11-05 9:00
Левски Левски
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2023-11-05 18:00
Рилски спортист Рилски спортист
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2023-11-05 16:00
Свети Влас Свети Влас
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момичета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-05 16:00
Тони 7 Тони 7
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Момичета 12г. | зона Загоре - група А / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-05 15:00
Берое - 1 Берое - 1
Тунджа Тунджа
Момчета 12г. | зона Загоре - група А / Диана (Ямбол) / 2023-11-05 15:00
Росица-Павликени
Шампион Плевен Шампион Плевен
Момичета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-05 14:45
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Вихър Айтос Вихър Айтос
Момичета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-05 14:15
Берое Берое
Тунджа 1 Тунджа 1
Момчета 12г. | зона Загоре - група А / Диана (Ямбол) / 2023-11-05 13:15
Балкан Балкан
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-11-05 13:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Спартак-Пл Спартак-Пл
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2023-11-05 13:00
Рилски спортист Рилски спортист
Берое Берое
НБЛ | Редовен сезон / Арена Самоков (Самоков) / 2023-11-05 13:00
Спартак-ПЛ Спартак-ПЛ
Чардафон Чардафон
Момичета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-05 13:00
Тунджа Тунджа
Тони 7 Тони 7
Момичета 12г. | зона Загоре - група А / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-05 12:30
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Тунджа Тунджа
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-05 12:30
Чардафон Чардафон
Шампион Плевен Шампион Плевен
Момичета 12г. | зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-11-05 11:15
Балкан Балкан
Левски Левски
Момчета 14г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-11-05 11:00
Вихър Айтос Вихър Айтос
Свети Влас Свети Влас
Момичета 12г. | зона Загоре - група Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-05 10:45
Тунджа 1 Тунджа 1
Берое - 1 Берое - 1
Момчета 12г. | зона Загоре - група А / Диана (Ямбол) / 2023-11-05 10:45
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Тунджа Тунджа
Момичета 12г. | зона Загоре - група А / Общинска (Стара Загора) / 2023-11-05 10:00
Тунджа Тунджа
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-11-04 9:00
Черноморец Черноморец
Ямбол Ямбол
НБЛ | Редовен сезон / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-11-04 19:00
Балкан Балкан
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Редовен сезон / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-11-04 18:00
ЦСКА ЦСКА
Черно море Тича Черно море Тича
НБЛ | Редовен сезон / ЦСКА (София) / 2023-11-04 17:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Берое
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-11-04 16:00
Розова долина Розова долина
Тунджа Тунджа
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-11-04 14:15
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-11-04 12:30
Берое
Розова долина Розова долина
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-11-04 10:45
Левски Левски
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Редовен сезон / Триадица (София) / 2023-10-30 19:00
Рилски спортист
Миньор 2015 Миньор 2015
Юноши 15г. | ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2023-10-29 9:00
Шампион Плевен Шампион Плевен
Чардафон Чардафон
Момичета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-29 16:00
Евробаскет Евробаскет
Рилски спортист
Юноши 15г. | ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2023-10-29 15:30
Рилски Спортист Рилски Спортист
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Девойки 19г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2023-10-29 14:00
Берое Берое
Черно Море Тича Черно Море Тича
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2023-10-29 13:30
Спартак - Плевен Спартак - Плевен
Чардафон Чардафон
Момичета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-29 13:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Евробаскет Евробаскет
Юноши 15г. | ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2023-10-29 12:30
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Светкавица Светкавица
Девойки 19г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2023-10-29 11:30
Рилски спортист Рилски спортист
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Момичета 14г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2023-10-29 11:00
Спартак - Плевен Спартак - Плевен
Шампион Плевен Шампион Плевен
Момичета 14г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-29 10:00
Ямбол Ямбол
Берое Берое
НБЛ | Редовен сезон / Диана (Ямбол) / 2023-10-28 18:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
А група Жени | Първи етап / Триадица (София) / 2023-10-28 17:00
Локомотив София Локомотив София
Шоутайм Шоутайм
А група Жени | Първи етап / Триадица (София) / 2023-10-28 15:00
Рилски спортист Рилски спортист
Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев
Девойки 16г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2023-10-28 13:30
Балкан Балкан
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Редовен сезон / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-10-28 13:00
Черно море Тича Черно море Тича
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Редовен сезон / Христо Борисов (Варна) / 2023-10-28 13:00
Обединен ЦСКА Обединен ЦСКА
Славия Славия
Юноши 17г. | ЗАПАД - зона Витоша / ЦСКА (София) / 2023-10-27 20:00
Шумен Шумен
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Редовен сезон / Арена Шумен (Шумен) / 2023-10-27 18:30
Черноморец Черноморец
Миньор 2015 Миньор 2015
НБЛ | Редовен сезон / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-10-26 19:00
Берое Берое
Левски Левски
НБЛ | Редовен сезон / Общинска (Стара Загора) / 2023-10-23 19:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Локомотив София Локомотив София
А група Жени | Първи етап / Триадица (София) / 2023-10-23 17:30
Берое Берое
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-10-22 9:40
Спартак-Пл Спартак-Пл
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-22 9:30
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Тунджа Тунджа
Момичета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-10-22 9:00
Берое - 1 Берое - 1
Делфин I - Бургас Делфин I - Бургас
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-10-22 8:00
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Берое Берое
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-10-22 16:30
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момичета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-10-22 15:00
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Берое - 1 Берое - 1
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-10-22 14:45
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Девойки 16г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-10-22 13:30
Спартак Плевен Спартак Плевен
Черноморец Черноморец
НБЛ | Редовен сезон / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-22 13:00
Рилски спортист Рилски спортист
Левски Левски
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2023-10-22 13:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Триадица (София) / 2023-10-22 12:00
Тунджа Тунджа
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Момичета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-10-22 11:30
Делфин I - Бургас Делфин I - Бургас
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Юноши 16г. | I-Дивизия ИЗТОК - зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-10-22 11:20
Спартак Плевен Спартак Плевен
Росица -Павликени
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-21 9:30
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-10-21 9:00
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Розова долина Розова долина
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-10-21 17:45
Спартак Плевен Спартак Плевен
БК Алеко БК Алеко
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-21 17:30
Рилски спортист Рилски спортист
Шумен Шумен
НБЛ | Редовен сезон / Арена Самоков (Самоков) / 2023-10-21 17:00
ЦСКА ЦСКА
Миньор 2015 Миньор 2015
НБЛ | Редовен сезон / ЦСКА (София) / 2023-10-21 17:00
Балкан Балкан
Черно море Тича Черно море Тича
НБЛ | Редовен сезон / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-10-21 17:00
БК Алеко БК Алеко
Чавдар Чавдар
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-21 16:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Берое Берое
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-10-21 16:00
Дунав 2007-Русе
Чавдар Чавдар
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-21 14:30
Тунджа Тунджа
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-10-21 14:15
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Монтана 2003 Монтана 2003
А група Жени | Първи етап / Общинска (Стара Загора) / 2023-10-21 14:00
Рилски спортист Рилски спортист
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
А група Жени | Първи етап / Арена Самоков (Самоков) / 2023-10-21 14:00
Росица -Павликени
Дунав 2007-Русе
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-21 11:30
Розова долина Розова долина
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 13г. | ИЗТОК - зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-10-21 10:45
Академик Пловдив Академик Пловдив
Ямбол Ямбол
НБЛ | Редовен сезон / Сила (Пловдив) / 2023-10-20 19:00
Балкан Балкан
Рилски спортист Рилски спортист
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-10-18 18:30
Спартак Плевен Спартак Плевен
Миньор 2015 Миньор 2015
НБЛ | Редовен сезон / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-16 19:00
Черноморец Черноморец
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Редовен сезон / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-10-16 19:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2023-10-16 14:00
Левски Левски
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2023-10-16 12:00
Балкан Балкан
Рилски Спортист Рилски Спортист
Момчета 13г. | ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2023-10-15 15:00
Левски Левски
Балкан Балкан
НБЛ | Редовен сезон / Триадица (София) / 2023-10-15 14:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Девойки 19г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2023-10-15 14:00
Политехника Политехника
Балкан II Балкан II
Момчета 13г. | ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2023-10-15 13:00
Тунджа Тунджа
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Диана (Ямбол) / 2023-10-15 13:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Момичета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2023-10-15 12:00
Спартак-Пл Спартак-Пл
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-15 12:00
Велбъжд 2002 Велбъжд 2002
Балкан Балкан
Момчета 13г. | ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2023-10-15 11:30
Черно Море Тича Черно Море Тича
Вълци Разград Вълци Разград
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2023-10-15 11:00
Рилски Спортист Рилски Спортист
Политехника Политехника
Момчета 13г. | ЗАПАД - зона Рила / Арена Самоков (Самоков) / 2023-10-15 10:00
Спартак-Пл Спартак-Пл
Чавдар Троян Чавдар Троян
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-14 9:30
Академик Пловдив Академик Пловдив
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Редовен сезон / Сила (Пловдив) / 2023-10-14 18:00
Ямбол Ямбол
Черно море Тича Черно море Тича
НБЛ | Редовен сезон / Диана (Ямбол) / 2023-10-14 18:00
Монтана 2003 Монтана 2003
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
А група Жени | Първи етап / Младост - Монтана (Монтана) / 2023-10-14 16:00
Спартак-Пл Спартак-Пл
БК Алеко БК Алеко
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-14 15:00
Локомотив София Локомотив София
Академик-жени Пловдив Академик-жени Пловдив
А група Жени | Първи етап / Триадица (София) / 2023-10-14 14:00
Дунав 2007 Дунав 2007
Чавдар Троян Чавдар Троян
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-14 13:15
БК Алеко БК Алеко
Дунав 2007 Дунав 2007
Юноши 15г. | ИЗТОК - зона Мизия / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-14 11:15
Берое Берое
Черноморец Черноморец
НБЛ | Редовен сезон / Общинска (Стара Загора) / 2023-10-09 19:00
Мачва БН 01 Мачва БН 01
Аполон Лимасол Аполон Лимасол
Баскетбол на колички | 3-ти Международен турнир София-Балкан (баскетбол на колички) / Триадица (София) / 2023-10-08 9:00
Черно море Тича Черно море Тича
Левски Левски
НБЛ | Редовен сезон / Христо Борисов (Варна) / 2023-10-08 18:30
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
СПОРТНИ ТАЛАНТИ СПОРТНИ ТАЛАНТИ
Юноши 19г. | Кв. турнир - Ел. група Запад / гр. А / ЦСКА (София) / 2023-10-08 16:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
А група Жени | Първи етап / Триадица (София) / 2023-10-08 15:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Светкавица Светкавица
Момчета 14г. | Кв. турнир - Ел. група Изток / баражи / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-10-08 13:00
Спартак Плевен Спартак Плевен
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Редовен сезон / Балканстрой (Плевен) / 2023-10-08 13:00
1453 Енгеллилер 1453 Енгеллилер
Мачва БН 01 Мачва БН 01
Баскетбол на колички | 3-ти Международен турнир София-Балкан (баскетбол на колички) / Триадица (София) / 2023-10-08 13:00
БКХИК София-Балкан БКХИК София-Балкан
Цървена звезда (колички) Цървена звезда (колички)
Баскетбол на колички | 3-ти Международен турнир София-Балкан (баскетбол на колички) / Триадица (София) / 2023-10-08 11:00
Балкан Балкан
Левски Левски
СуперКупа на България | СуперКупа на България / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-10-01 18:00
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Тунджа Тунджа
Момчета 14г. | Кв. турнир - Ел. група Изток / гр. Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-10-01 12:00
Сливен баскет Сливен баскет
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 14г. | Кв. турнир - Ел. група Изток / гр. Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-10-01 10:00
Левски БКХУ Левски БКХУ
БКХИК София-Балкан БКХИК София-Балкан
Осмо държавно първенство баскетбол на колички | Финален турнир - Варна / Христо Борисов (Варна) / 2023-10-01 10:00
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 14г. | Кв. турнир - Ел. група Изток / гр. Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-09-30 9:00
Черно море Тича (колички) Черно море Тича (колички)
Левски БКХУ Левски БКХУ
Осмо държавно първенство баскетбол на колички | Финален турнир - Варна / Христо Борисов (Варна) / 2023-09-30 17:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Тунджа Тунджа
Момчета 14г. | Кв. турнир - Ел. група Изток / гр. Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-09-30 17:00
Сливен баскет Сливен баскет
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момчета 14г. | Кв. турнир - Ел. група Изток / гр. Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-09-30 15:00
Тунджа Тунджа
Сливен баскет Сливен баскет
Момчета 14г. | Кв. турнир - Ел. група Изток / гр. Б / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-09-30 11:00
Черно море Тича (колички) Черно море Тича (колички)
БКХИК София-Балкан БКХИК София-Балкан
Осмо държавно първенство баскетбол на колички | Финален турнир - Варна / Христо Борисов (Варна) / 2023-09-30 10:00
Черно море Тича Черно море Тича
Ямбол Ямбол
Контролни срещи | Черноморски Игри 2023 / Христо Борисов (Варна) / 2023-09-26 18:30
Академик Пловдив Академик Пловдив
Шумен Шумен
Контролни срещи | Черноморски Игри 2023 / Христо Борисов (Варна) / 2023-09-26 16:00
Левски Левски
Вълци Разград Вълци Разград
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-08 9:00
Рилски спортист Рилски спортист
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-08 15:00
Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-08 13:00
Локомотив София Локомотив София
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-08 11:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-07 18:00
Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев
Рилски спортист Рилски спортист
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-07 16:00
Вълци Разград Вълци Разград
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-07 14:00
Локомотив София Локомотив София
Левски Левски
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-07 12:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Левски Левски
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-06 18:00
Рилски спортист Рилски спортист
Вълци Разград Вълци Разград
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-06 16:00
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-06 14:00
Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев
Локомотив София Локомотив София
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-06 12:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Спартак-Пл Спартак-Пл
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-05 9:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Рилски спортист Рилски спортист
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-05 18:00
Левски Левски
Вълци Разград Вълци Разград
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-05 16:00
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Миньор 2015 Миньор 2015
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-05 15:00
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Локомотив София Локомотив София
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-05 14:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-05 13:00
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-05 12:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Вълци Разград Вълци Разград
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-05 11:00
Вълци Разград Вълци Разград
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-04 19:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-04 18:00
Рилски спортист Рилски спортист
Левски Левски
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-04 17:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-04 16:00
Локомотив София Локомотив София
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-04 15:00
Вълци Разград Вълци Разград
Спартак-Пл Спартак-Пл
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-04 14:00
Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Момичета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Общинска (Стара Загора) / 2023-07-04 13:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-04 12:00
Миньор 2015 Миньор 2015
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-03 18:00
Вълци Разград Вълци Разград
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-03 16:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Спартак-Пл Спартак-Пл
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-03 14:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-03 12:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Вълци Разград Вълци Разград
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-02 18:00
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-02 16:00
Спартак-Пл Спартак-Пл
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-02 14:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-02 12:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Миньор 2015 Миньор 2015
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-01 19:00
Вълци Разград Вълци Разград
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-01 17:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Черно Море Тича Черно Море Тича
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-01 15:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Спартак-Пл Спартак-Пл
Момчета 14г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-07-01 13:00
Локомотив София Локомотив София
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
КУПА БФБ -Момичета 14г. | Финал / Общинска (Стара Загора) / 2023-06-29 14:00
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Рилски спортист Рилски спортист
КУПА БФБ -Момичета 14г. | Финал ІІІ-то място / Общинска (Стара Загора) / 2023-06-29 12:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Рилски спортист Рилски спортист
КУПА БФБ -Момичета 14г. | Полуфинали / Общинска (Стара Загора) / 2023-06-28 18:00
Локомотив София Локомотив София
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
КУПА БФБ -Момичета 14г. | Полуфинали / Общинска (Стара Загора) / 2023-06-28 16:00
Вълци Разград Вълци Разград
Славия Славия
Момичета 14г. | Елитна група - Баражни срещи / ЦСКА (София) / 2023-06-25 14:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Рилски спортист Рилски спортист
Момчета 14г. | Елитна група - Баражни срещи / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-06-25 13:30
Миньор 2015 Миньор 2015
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
КУПА БФБ -Момчета 14г. | Финал / ЦСКА (София) / 2023-06-25 12:00
Вълци Разград Вълци Разград
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
КУПА БФБ -Момчета 14г. | Финал ІІІ-то място / ЦСКА (София) / 2023-06-25 10:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
КУПА БФБ -Момчета 14г. | Полуфинали / ЦСКА (София) / 2023-06-24 18:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Вълци Разград Вълци Разград
КУПА БФБ -Момчета 14г. | Полуфинали / ЦСКА (София) / 2023-06-24 16:00
Славия Славия
Вълци Разград Вълци Разград
Момичета 14г. | Елитна група - Баражни срещи / ЦСКА (София) / 2023-06-24 14:00
Рилски спортист Рилски спортист
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 14г. | Елитна група - Баражни срещи / Арена Самоков (Самоков) / 2023-06-21 13:30
Спартак-Пл Спартак-Пл
БК Хасково БК Хасково
Момчета 14г. | Елитна група - Баражни срещи / Балканстрой (Плевен) / 2023-06-20 13:30
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Момичета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-06-18 11:00
Шумен Шумен
Локомотив София Локомотив София
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-17 9:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Тунджа Тунджа
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-17 15:00
Спартак-Пл Спартак-Пл
Шумен Шумен
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2023-06-17 13:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Черно Море Тича Черно Море Тича
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-17 13:00
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-17 11:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Тунджа Тунджа
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-16 18:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-16 16:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Локомотив София Локомотив София
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-16 14:00
Шумен Шумен
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-16 12:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Черно Море Тича Черно Море Тича
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-15 18:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-15 16:00
Локомотив София Локомотив София
Шумен Шумен
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-15 14:00
Тунджа Тунджа
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-15 12:00
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Черно Море Тича Черно Море Тича
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-14 18:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-14 16:00
Шумен Шумен
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-14 14:00
Локомотив София Локомотив София
Тунджа Тунджа
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-14 12:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-13 18:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-13 16:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Локомотив София Локомотив София
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-13 14:00
Тунджа Тунджа
Шумен Шумен
Юноши 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-13 12:00
Локомотив София
Рилски спортист
Момичета 13г. | ЗАПАД - зона Рила и Витоша / ст..Локомотив (София) / 2023-06-11 14:00
Тунджа Тунджа
Ънстопабъл Ънстопабъл
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Диана (Ямбол) / 2023-06-11 13:00
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Вълци Разград Вълци Разград
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Триадица (София) / 2023-06-09 9:00
Локомотив София Локомотив София
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Триадица (София) / 2023-06-09 15:00
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Рилски спортист Рилски спортист
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Триадица (София) / 2023-06-09 13:00
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Юноши 16г. | Елитна група - Баражни срещи / Сила (Пловдив) / 2023-06-09 13:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Левски Левски
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Триадица (София) / 2023-06-09 11:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Рилски спортист Рилски спортист
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Триадица (София) / 2023-06-08 19:00
Локомотив София Локомотив София
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Триадица (София) / 2023-06-08 17:00
Левски Левски
Вълци Разград Вълци Разград
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Триадица (София) / 2023-06-08 15:00
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Триадица (София) / 2023-06-08 13:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Триадица (София) / 2023-06-07 19:00
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Левски Левски
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Триадица (София) / 2023-06-07 17:00
Вълци Разград Вълци Разград
Рилски спортист Рилски спортист
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Триадица (София) / 2023-06-07 15:00
Локомотив София Локомотив София
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Триадица (София) / 2023-06-07 13:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Левски Левски
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Триадица (София) / 2023-06-06 19:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Триадица (София) / 2023-06-06 17:00
Рилски спортист Рилски спортист
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Триадица (София) / 2023-06-06 15:00
Вълци Разград Вълци Разград
Локомотив София Локомотив София
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Триадица (София) / 2023-06-06 13:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Юноши 16г. | Елитна група - Баражни срещи / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-06-06 13:00
Балкан Балкан
Шумен Шумен
Юноши 16г. | Елитна група - Баражни срещи / Георги Христов (Ботевград) / 2023-06-06 11:00
Левски Левски
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Триадица (София) / 2023-06-05 19:00
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Триадица (София) / 2023-06-05 17:00
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Вълци Разград Вълци Разград
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Триадица (София) / 2023-06-05 15:00
Локомотив София Локомотив София
Рилски спортист Рилски спортист
Девойки 16г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Триадица (София) / 2023-06-05 13:00
Рилски спортист Рилски спортист
Миньор 2015 Миньор 2015
Юноши 17г. | ФИНАЛ Б / Арена Самоков (Самоков) / 2023-06-04 12:00
БШ Миньор
Левски Левски
Момичета 13г. | ЗАПАД - зона Рила и Витоша / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-06-04 11:30
Левски БКХУ Левски БКХУ
БКХИК София-Балкан БКХИК София-Балкан
Осмо държавно първенство баскетбол на колички | Втори турнир София / Триадица (София) / 2023-06-04 10:00
Славия Славия
Чавдар Троян Чавдар Троян
Юноши 17г. | ФИНАЛ Б / Арена Самоков (Самоков) / 2023-06-04 10:00
БКХИК София-Балкан БКХИК София-Балкан
Черно море Тича (колички) Черно море Тича (колички)
Осмо държавно първенство баскетбол на колички | Втори турнир София / Триадица (София) / 2023-06-03 17:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Берое Берое
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2023-06-03 17:00
Чавдар Троян Чавдар Троян
Миньор 2015 Миньор 2015
Юноши 17г. | ФИНАЛ Б / Арена Самоков (Самоков) / 2023-06-03 15:00
Рилски спортист Рилски спортист
Славия Славия
Юноши 17г. | ФИНАЛ Б / Арена Самоков (Самоков) / 2023-06-03 13:00
Черно море Тича (колички) Черно море Тича (колички)
Левски БКХУ Левски БКХУ
Осмо държавно първенство баскетбол на колички | Втори турнир София / Триадица (София) / 2023-06-03 10:00
Спартак-Пл Спартак-Пл
Берое Берое
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2023-06-02 17:15
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Миньор 2015 Миньор 2015
Момчета 14г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2023-06-01 14:00
Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Девойки 16г. | Елитна група - Баражни срещи / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-31 13:00
Рилски спортист
Локомотив София
Момичета 13г. | ЗАПАД - зона Рила и Витоша / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-30 13:30
Балкан Балкан
Черноморец Черноморец
НБЛ | Плейоф - Финал / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-29 19:00
Славия Славия
Дунав 2007 Дунав 2007
Юноши 15г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / ЦСКА (София) / 2023-05-28 9:00
ЦСКА ЦСКА
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Плейоф - Трето място / ЦСКА (София) / 2023-05-28 19:00
Черно море Тича Черно море Тича
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Юноши 15г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / ЦСКА (София) / 2023-05-28 15:00
Рилски спортист
Левски Левски
Момичета 13г. | ЗАПАД - зона Рила и Витоша / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-28 14:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Балкан Балкан
Юноши 15г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / ЦСКА (София) / 2023-05-28 13:00
Шумен Шумен
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Юноши 15г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / ЦСКА (София) / 2023-05-28 11:00
Рилски спортист Рилски спортист
Локомотив София Локомотив София
Момичета 14г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-28 10:00
Балкан Балкан
Черноморец Черноморец
НБЛ | Плейоф - Финал / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-27 19:00
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Левски Левски
Момчета 13г. | ЗАПАД / 1-6 място / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-27 17:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Балкан Балкан
Юноши 15г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / ЦСКА (София) / 2023-05-27 16:00
Рилски Спортист Рилски Спортист
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Момчета 13г. | ЗАПАД / 1-6 място / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-27 15:15
Черно море Тича Черно море Тича
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Юноши 15г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / ЦСКА (София) / 2023-05-27 14:00
Балкан Балкан
Шампион 2006
Момчета 13г. | ЗАПАД / 1-6 място / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-27 13:30
Дунав 2007 Дунав 2007
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Юноши 15г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / ЦСКА (София) / 2023-05-27 12:00
Берое Берое
Тунджа Тунджа
Мини-момчета 9г. | зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-27 11:00
Шумен Шумен
Славия Славия
Юноши 15г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / ЦСКА (София) / 2023-05-27 10:00
Рилски спортист Рилски спортист
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Плейоф - Трето място / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-26 19:00
Черно море Тича Черно море Тича
Славия Славия
Юноши 15г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Четвъртфинални срещи / ЦСКА (София) / 2023-05-26 18:00
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Балкан Балкан
Юноши 17г. | ЗАПАД / 1-8 място / Триадица (София) / 2023-05-26 17:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Юноши 15г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Четвъртфинални срещи / ЦСКА (София) / 2023-05-26 16:00
Дунав 2007 Дунав 2007
Балкан Балкан
Юноши 15г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Четвъртфинални срещи / ЦСКА (София) / 2023-05-26 14:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Шумен Шумен
Юноши 15г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Четвъртфинални срещи / ЦСКА (София) / 2023-05-26 12:00
Евробаскет
Ахил Ахил
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зони Витоша / Рила / Триадица (София) / 2023-05-24 16:45
Вихрен Вихрен
Академик 17
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зони Витоша / Рила / Триадица (София) / 2023-05-24 15:00
Ахил Ахил
Вихрен Вихрен
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зони Витоша / Рила / Триадица (София) / 2023-05-24 12:15
Академик 17
Евробаскет
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зони Витоша / Рила / Триадица (София) / 2023-05-24 10:30
Спартак-Пл Спартак-Пл
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2023-05-23 14:00
Локомотив София Локомотив София
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
КУПА БФБ -Девойки 16г. | Финал / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-22 14:30
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
КУПА БФБ -Девойки 16г. | Финал ІІІ-то място / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-22 12:00
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-21 9:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
КУПА БФБ -Девойки 16г. | Полуфинали / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-21 18:30
Локомотив София Локомотив София
Черноморец 2014 Черноморец 2014
КУПА БФБ -Девойки 16г. | Полуфинали / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-21 16:30
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Тунджа Тунджа
КУПА БФБ -Юноши 16г. | Финал / ЦСКА (София) / 2023-05-21 12:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Балкан Балкан
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-21 12:00
Левски Левски
Рилски спортист Рилски спортист
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-21 10:30
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Черно Море Тича Черно Море Тича
КУПА БФБ -Юноши 16г. | Финал ІІІ-то място / ЦСКА (София) / 2023-05-21 10:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Черно Море Тича Черно Море Тича
КУПА БФБ -Юноши 16г. | Полуфинали / ЦСКА (София) / 2023-05-20 18:00
Балкан Балкан
Рилски спортист Рилски спортист
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-20 18:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Левски Левски
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-20 16:30
Тунджа Тунджа
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
КУПА БФБ -Юноши 16г. | Полуфинали / ЦСКА (София) / 2023-05-20 16:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Локомотив Г.О. Локомотив Г.О.
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-20 15:00
Олимпия баскет СК
Ахил Ахил
Момчета 14г. | Витоша и Рила пролет А група / ЦСКА (София) / 2023-05-20 12:00
Септември - Сдружение Септември - Сдружение
Спартак София 1 Спартак София 1
Момчета 14г. | Витоша и Рила пролет А група / ЦСКА (София) / 2023-05-20 10:30
Рилски спортист Рилски спортист
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-19 9:00
ЦСКА ЦСКА
Балкан Балкан
НБЛ | Плейоф - Полуфинали / ЦСКА (София) / 2023-05-19 19:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-19 18:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-19 16:30
Локомотив Г.О. Локомотив Г.О.
Рилски спортист Рилски спортист
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-19 15:00
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-19 12:00
Локомотив Г.О. Локомотив Г.О.
Черно Море Тича Черно Море Тича
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-19 10:30
Ахил Ахил
Балкан Балкан
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-18 9:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-18 18:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Балкан Балкан
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-18 16:30
Левски Левски
Ахил Ахил
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-18 15:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Миньор 2015 Миньор 2015
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / ЦСКА (София) / 2023-05-18 14:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-18 12:00
Левски Левски
Миньор 2015 Миньор 2015
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-18 10:30
ЦСКА ЦСКА
Балкан Балкан
НБЛ | Плейоф - Полуфинали / ЦСКА (София) / 2023-05-17 19:00
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Черно Море Тича Черно Море Тича
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-17 18:00
Балкан Балкан
Миньор 2015 Миньор 2015
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-17 17:00
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Локомотив Г.О. Локомотив Г.О.
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-17 16:30
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Рилски спортист Рилски спортист
Момчета 12г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-17 15:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-16 16:00
Светкавица Светкавица
Монтана 2003 Монтана 2003
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-15 8:30
Рилски спортист Рилски спортист
Черноморец Черноморец
НБЛ | Плейоф - Полуфинали / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-15 19:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Рилски Спортист Рилски Спортист
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-15 15:45
Локомотив София Локомотив София
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-15 14:00
Левски Левски
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-15 10:00
Светкавица Светкавица
Левски Левски
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-14 9:00
Берое Берое
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Мини-момчета 8г. | зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-14 9:00
Балкан Балкан
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Плейоф - Полуфинали / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-14 19:00
Рилски Спортист Рилски Спортист
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-14 16:30
Марек
Монтана 2003
Юноши 15г. | ЗАПАД - зони Рила и Витоша / Младост - Монтана (Монтана) / 2023-05-14 15:30
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Локомотив София Локомотив София
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-14 14:45
Спартак София 2 Спартак София 2
Велбъжд 2002
Юноши 15г. | ЗАПАД - зони Рила и Витоша / Младост - Монтана (Монтана) / 2023-05-14 14:00
Берое Берое
Ънстопабъл Ънстопабъл
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-14 13:30
Балкан Балкан
Левски Левски
Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-14 13:00
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Монтана 2003 Монтана 2003
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-14 13:00
Велбъжд 2002
Марек
Юноши 15г. | ЗАПАД - зони Рила и Витоша / Младост - Монтана (Монтана) / 2023-05-14 12:00
Тони 7 Тони 7
Берое Берое
Мини-момчета 8г. | зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-14 12:00
Сливен - 2010 Сливен - 2010
Тунджа Тунджа
Мини-момчета 8г. | зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-14 11:00
Рилски спортист Рилски спортист
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-14 11:00
Монтана 2003
Спартак София 2 Спартак София 2
Юноши 15г. | ЗАПАД - зони Рила и Витоша / Младост - Монтана (Монтана) / 2023-05-14 10:30
Левски БКХУ Левски БКХУ
Черно море Тича (колички) Черно море Тича (колички)
Осмо държавно първенство баскетбол на колички | Първи турнир София / Триадица (София) / 2023-05-14 10:00
Тунджа Тунджа
Тони 7 Тони 7
Мини-момчета 8г. | зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-14 10:00
Светкавица Светкавица
Монтана 2003 Монтана 2003
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-13 8:30
Рилски спортист Рилски спортист
Черноморец Черноморец
НБЛ | Плейоф - Полуфинали / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-13 19:00
БКХИК София-Балкан БКХИК София-Балкан
Левски БКХУ Левски БКХУ
Осмо държавно първенство баскетбол на колички | Първи турнир София / Триадица (София) / 2023-05-13 17:00
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Левски Левски
Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-13 17:00
Рилски Спортист Рилски Спортист
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-13 16:00
Балкан Балкан
Рилски спортист Рилски спортист
Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-13 15:00
Локомотив София Локомотив София
Левски Левски
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-13 14:15
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-13 13:00
Тунджа Тунджа
Берое Берое
Мини-момчета 9г. | зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-05-13 12:00
БШ Миньор
Локомотив София
Момичета 13г. | ЗАПАД - зона Рила и Витоша / ст..Локомотив (София) / 2023-05-13 11:00
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-13 11:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-13 10:15
Черно море Тича (колички) Черно море Тича (колички)
БКХИК София-Балкан БКХИК София-Балкан
Осмо държавно първенство баскетбол на колички | Първи турнир София / Триадица (София) / 2023-05-13 10:00
Балкан Балкан
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Плейоф - Полуфинали / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-12 19:00
Локомотив София Локомотив София
Рилски Спортист Рилски Спортист
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-12 17:15
Ахил Ахил
БК БК"Хасково"
Юноши 19г. | І-Дивизия ЗАПАД / Финал / Триадица (София) / 2023-05-12 16:30
Черно море Тича Черно море Тича
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
Мини-момчета 9г. | зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-12 16:00
Левски Левски
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-12 15:30
Ънстопабъл
Черно море Тича Черно море Тича
Мини-момчета 9г. | зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-12 15:00
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
Черно море Одесос
Мини-момчета 9г. | зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-12 14:00
Балкан Балкан
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-12 14:00
Монтана 2003 Монтана 2003
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-12 13:45
Черно море Одесос
Ънстопабъл
Мини-момчета 9г. | зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-12 13:00
Евробаскет
БК БК"Хасково"
Юноши 19г. | І-Дивизия ЗАПАД / Финал / Триадица (София) / 2023-05-12 12:30
Светкавица Светкавица
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-12 12:00
Ънстопабъл
Дунав Русе 2016 Дунав Русе 2016
Мини-момчета 9г. | зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-12 12:00
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-12 12:00
Черно море Тича Черно море Тича
Черно море Одесос
Мини-момчета 9г. | зона Добруджа / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-12 11:00
Рилски Спортист Рилски Спортист
Левски Левски
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-11 17:15
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Балкан Балкан
Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-11 17:00
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Локомотив София Локомотив София
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-11 15:30
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-11 15:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Светкавица Светкавица
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-11 13:45
Левски Левски
Рилски спортист Рилски спортист
Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-11 13:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Монтана 2003 Монтана 2003
Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-11 12:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-11 11:00
Балкан Балкан
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-10 17:00
Славия Славия
Балкан Балкан
Юноши 15г. | ЗАПАД / 1-5 място / ЦСКА (София) / 2023-05-10 16:00
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-10 15:00
Рилски спортист Рилски спортист
Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев
Момичета 14г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-10 14:15
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Миньор 2015 Миньор 2015
Юноши 15г. | ЗАПАД / 1-5 място / ЦСКА (София) / 2023-05-10 14:00
Рилски спортист Рилски спортист
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-10 13:00
Рилски спортист Рилски спортист
Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев
Девойки 16г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-10 12:45
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Левски Левски
Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-10 11:00
Рилски спортист Рилски спортист
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Плейоф - Четвъртфинали / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-08 19:00
Рилски спортист Рилски спортист
БУБА Баскетбол БУБА Баскетбол
Юноши 17г. | ЗАПАД / 1-8 място / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-08 16:00
Славия Славия
Миньор 2015 Миньор 2015
Юноши 17г. | ЗАПАД / 1-8 място / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-08 14:15
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Вълци Разград Вълци Разград
Девойки 16г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-05-08 14:00
Тунджа Тунджа
Тони 7 Тони 7
Мини-момчета 8г. | зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-05-08 13:30
Спортни таланти Спортни таланти
Балкан Балкан
Юноши 17г. | ЗАПАД / 1-8 място / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-08 12:30
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Вълци Разград Вълци Разград
Момичета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-05-08 12:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Момичета 12г. | Квалификационен турнир - Плевен / Балканстрой (Плевен) / 2023-05-07 9:00
Славия Славия
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Момичета 12г. | Квалификационен турнир - Стара Загора / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-07 16:00
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Светкавица Светкавица
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Пловдив / Сила (Пловдив) / 2023-05-07 16:00
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Локомотив София Локомотив София
Момичета 12г. | Квалификационен турнир - Плевен / Балканстрой (Плевен) / 2023-05-07 15:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Рилски Спортист Рилски Спортист
КУПА БФБ -Девойки 19г. | Финал / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-07 14:30
Берое Берое
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Пловдив / Сила (Пловдив) / 2023-05-07 14:30
Черно Море Тича Черно Море Тича
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Юноши 19г. | Елитна група - Баражни срещи / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-07 14:00
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Спартак-ПЛ Спартак-ПЛ
Момичета 12г. | Квалификационен турнир - Плевен / Балканстрой (Плевен) / 2023-05-07 13:30
Тони 7 Тони 7
Славия Славия
Момичета 12г. | Квалификационен турнир - Стара Загора / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-07 13:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Светкавица Светкавица
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Пловдив / Сила (Пловдив) / 2023-05-07 13:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
КУПА БФБ -Девойки 19г. | Финал ІІІ-то място / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-07 12:30
Берое Берое
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Пловдив / Сила (Пловдив) / 2023-05-07 11:30
Локомотив София Локомотив София
Спартак-ПЛ Спартак-ПЛ
Момичета 12г. | Квалификационен турнир - Плевен / Балканстрой (Плевен) / 2023-05-07 10:30
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Тони 7 Тони 7
Момичета 12г. | Квалификационен турнир - Стара Загора / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-07 10:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Пловдив / Сила (Пловдив) / 2023-05-07 10:00
Рилски спортист Рилски спортист
Славия-1921
Момичета 12г. | Квалификационен турнир - Самоков / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-06 9:30
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Сливен баскет Сливен баскет
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Бургас / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-05-06 9:00
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Пловдив / Сила (Пловдив) / 2023-05-06 20:30
Берое Берое
Светкавица Светкавица
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Пловдив / Сила (Пловдив) / 2023-05-06 19:00
Спартак-ПЛ Спартак-ПЛ
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Момичета 12г. | Квалификационен турнир - Плевен / Балканстрой (Плевен) / 2023-05-06 18:00
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Пловдив / Сила (Пловдив) / 2023-05-06 17:30
Рилски Спортист Рилски Спортист
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
КУПА БФБ -Девойки 19г. | Полуфинали / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-06 17:30
Черно море Одесос ЖБК Черно море Одесос ЖБК
Локомотив София Локомотив София
Момичета 12г. | Квалификационен турнир - Плевен / Балканстрой (Плевен) / 2023-05-06 16:30
Балкан Балкан
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Юноши 15г. | ЗАПАД / 1-5 място / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-06 16:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Берое Берое
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Пловдив / Сила (Пловдив) / 2023-05-06 16:00
Монтана 2003 Монтана 2003
Рилски спортист Рилски спортист
Момичета 12г. | Квалификационен турнир - Самоков / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-06 15:45
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Бургас / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-05-06 15:30
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Светкавица Светкавица
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Пловдив / Сила (Пловдив) / 2023-05-06 14:30
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
КУПА БФБ -Девойки 19г. | Полуфинали / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-06 14:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Юноши 15г. | ЗАПАД / 1-5 място / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-06 14:00
Сливен баскет Сливен баскет
Миньор 2015 Миньор 2015
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Бургас / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-05-06 14:00
Славия-1921
Монтана 2003 Монтана 2003
Момичета 12г. | Квалификационен турнир - Самоков / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-06 12:00
Обединен ЦСКА София Обединен ЦСКА София
Славия Славия
Юноши 15г. | ЗАПАД / 1-5 място / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-06 12:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Вълци Разград Вълци Разград
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2023-05-06 11:00
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Миньор 2015 Миньор 2015
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Бургас / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-05-06 10:30
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Балкан Балкан
Юноши 15г. | ЗАПАД / 1-5 място / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-06 10:00
Спартак Плевен Спартак Плевен
Черноморец Черноморец
НБЛ | Плейоф - Четвъртфинали / Балканстрой (Плевен) / 2023-05-05 19:00
Академик Пловдив Академик Пловдив
Рилски спортист Рилски спортист
НБЛ | Плейоф - Четвъртфинали / Сила (Пловдив) / 2023-05-05 19:00
Берое Берое
Балкан Балкан
НБЛ | Плейоф - Четвъртфинали / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-05 19:00
Левски Левски
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Плейоф - Четвъртфинали / Триадица (София) / 2023-05-05 19:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Бургас / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-05-05 18:00
Сливен баскет Сливен баскет
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Бургас / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-05-05 16:30
Миньор 2015 Миньор 2015
Ахил Ахил
Юноши 19г. | І-Див. ЗАПАД / Баражни срещи / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-05-05 16:00
Балкан Балкан
Левски Левски
КУПА БФБ -Юноши 19г. | Финал / Триадица (София) / 2023-05-05 15:00
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
КУПА БФБ -Юноши 19г. | Финал ІІІ-то място / Триадица (София) / 2023-05-05 13:00
Левски Левски
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
КУПА БФБ -Юноши 19г. | Полуфинали / Триадица (София) / 2023-05-04 17:00
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Балкан Балкан
КУПА БФБ -Юноши 19г. | Полуфинали / Триадица (София) / 2023-05-04 15:00
Академик Бултекс 99 Академик Бултекс 99
Черно Море Тича Черно Море Тича
Юноши 19г. | Елитна група - Баражни срещи / Сила (Пловдив) / 2023-05-04 14:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Чардафон Чардафон
Юноши 19г. | Елитна група - Баражни срещи / Триадица (София) / 2023-05-04 13:00
Ахил Ахил
Академик 17
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Витоша / Триадица (София) / 2023-05-03 17:30
Левски Левски
Олимпия баскет СК
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Витоша / Триадица (София) / 2023-05-03 16:00
Атлетик Атлетик
Септември - Сдружение  Септември - Сдружение
Юноши 16г. | I-Дивизия ЗАПАД - зона Витоша / Триадица (София) / 2023-05-03 14:30
Балкан Балкан
Берое Берое
НБЛ | Плейоф - Четвъртфинали / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-05-02 19:00
Черноморец Черноморец
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Плейоф - Четвъртфинали / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-05-02 19:00
Рилски спортист Рилски спортист
Академик Пловдив Академик Пловдив
НБЛ | Плейоф - Четвъртфинали / Арена Самоков (Самоков) / 2023-05-02 19:00
ЦСКА ЦСКА
Левски Левски
НБЛ | Плейоф - Четвъртфинали / ЦСКА (София) / 2023-05-02 19:00
Берое-Стара Загора 1
Берое-Стара Загора
Мини-момичета 9г. | зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-01 16:30
Вихър Айтос
Берое Берое
Мини-момчета 11г. | зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-01 14:15
Сливен баскет Сливен баскет
Берое - 1
Мини-момчета 11г. | зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-01 13:00
Берое - 1
Вихър Айтос
Мини-момчета 11г. | зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-01 11:45
Берое Берое
Сливен баскет Сливен баскет
Мини-момчета 11г. | зона Загоре / Общинска (Стара Загора) / 2023-05-01 10:30
Славия Славия
Спартак  София Спартак София
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Самоков / Арена Самоков (Самоков) / 2023-04-30 9:30
Стар Баскет Стар Баскет
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Варна / Христо Борисов (Варна) / 2023-04-30 9:00
Монтана 2003 Монтана 2003
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
А група Жени | Плейоф - Финал / Младост - Монтана (Монтана) / 2023-04-30 18:00
Рилски спортист Рилски спортист
Балкан Балкан
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Самоков / Арена Самоков (Самоков) / 2023-04-30 14:45
Спартак - Плевен Спартак - Плевен
Черноморец Бургас Черноморец Бургас
Момичета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Балканстрой (Плевен) / 2023-04-30 13:30
Рилски Спортист Рилски Спортист
НСА НСА
Девойки 19г. | Елитна група ЗАПАД / Арена Самоков (Самоков) / 2023-04-30 13:00
Черноморец 2014 Черноморец 2014
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Момичета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-04-30 13:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Варна / Христо Борисов (Варна) / 2023-04-30 10:30
Рилски спортист Рилски спортист
Спартак  София Спартак София
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Самоков / Арена Самоков (Самоков) / 2023-04-29 9:30
Спартак София Спартак  София
Балкан Балкан
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Самоков / Арена Самоков (Самоков) / 2023-04-29 16:30
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Варна / Христо Борисов (Варна) / 2023-04-29 16:30
Стар Баскет Стар Баскет
Черно Море Тича Черно Море Тича
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Варна / Христо Борисов (Варна) / 2023-04-29 15:00
Славия Славия
Рилски спортист Рилски спортист
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Самоков / Арена Самоков (Самоков) / 2023-04-29 14:15
Вихър Айтос Вихър Айтос
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Мини-момичета 11г. | зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-04-29 13:30
Свети Влас Свети Влас
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Мини-момичета 11г. | зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-04-29 12:30
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Вихър Айтос Вихър Айтос
Мини-момичета 11г. | зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-04-29 11:30
Доростол - СКБ Доростол - СКБ
Стар Баскет Стар Баскет
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Варна / Христо Борисов (Варна) / 2023-04-29 11:30
Балкан Балкан
Славия Славия
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Самоков / Арена Самоков (Самоков) / 2023-04-29 11:15
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Свети Влас Свети Влас
Мини-момичета 11г. | зона Загоре / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-04-29 10:30
Черно Море Тича Черно Море Тича
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 12г. | Квалификационен турнир - Варна / Христо Борисов (Варна) / 2023-04-29 10:00
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
Рилски спортист Рилски спортист
А група Жени | Плейоф - ІІІ-то място / Триадица (София) / 2023-04-28 16:30
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Монтана 2003 Монтана 2003
А група Жени | Плейоф - Финал / Общинска (Стара Загора) / 2023-04-27 18:00
Балкан Балкан
Миньор 2015 Миньор 2015
Юноши 16г. | Елитна група ЗАПАД / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-04-27 16:00
Миньор 2015 Миньор 2015
Балкан Балкан
Момчета 14г. | Елитна група ЗАПАД / Борис Гюдеров (Перник) / 2023-04-27 14:00
Берое Берое
Черно море Тича Черно море Тича
НБЛ | Редовен сезон / Общинска (Стара Загора) / 2023-04-26 19:00
Черноморец Черноморец
Ямбол Ямбол
НБЛ | Редовен сезон / Бойчо Брънзов (Бургас) / 2023-04-26 19:00
Балкан Балкан
Спартак Плевен Спартак Плевен
НБЛ | Редовен сезон / Арена Ботевград (Ботевград) / 2023-04-26 19:00
Академик Пловдив Академик Пловдив
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Редовен сезон / Сила (Пловдив) / 2023-04-26 19:00
Шумен Шумен
Левски Левски
НБЛ | Редовен сезон / Арена Шумен (Шумен) / 2023-04-26 18:30
Рилски спортист Рилски спортист
Шампион 2006 - СК Шампион 2006 - СК
А група Жени | Плейоф - ІІІ-то място / Арена Самоков (Самоков) / 2023-04-26 17:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Монтана 2003 Монтана 2003
А група Жени | Плейоф - Финал / Общинска (Стара Загора) / 2023-04-26 15:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
ДУНАВ Русе 2016 ДУНАВ Русе 2016
Девойки 16г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2023-04-26 12:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Чардафон Чардафон
Юноши 19г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2023-04-25 14:00
Черно море Тича Черно море Тича
ЦСКА ЦСКА
НБЛ | Редовен сезон / Христо Борисов (Варна) / 2023-04-23 18:30
Монтана 2003 Монтана 2003
Рилски спортист Рилски спортист
А група Жени | Плейоф - Полуфинали / Младост - Монтана (Монтана) / 2023-04-23 18:00
Берое Берое
Тунджа Тунджа
Мини-момчета 10г. | зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-04-23 16:00
Берое - 1
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Мини-момчета 10г. | зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-04-23 15:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Момчета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2023-04-23 14:00
Свети Влас Свети Влас
Несебър СКБ Несебър СКБ
Мини-момчета 10г. | зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-04-23 14:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Вълци Разград Вълци Разград
Девойки 16г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2023-04-23 14:00
Буба Баскетбол Буба Баскетбол
Левски Левски
Юноши 19г. | Елитна група ЗАПАД / Триадица (София) / 2023-04-23 13:30
Монтана 2003 Монтана 2003
НСА НСА
Девойки 19г. | Елитна група ЗАПАД / Младост - Монтана (Монтана) / 2023-04-23 13:00
Делфин - Бургас Делфин - Бургас
Берое - 1
Мини-момчета 10г. | зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-04-23 13:00
Черно Море Тича Черно Море Тича
Берое Берое
Юноши 16г. | Елитна група ИЗТОК / Христо Борисов (Варна) / 2023-04-23 12:00
Несебър СКБ Несебър СКБ
Берое Берое
Мини-момчета 10г. | зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-04-23 12:00
Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора
Вълци Разград Вълци Разград
Момичета 14г. | Елитна група ИЗТОК / Общинска (Стара Загора) / 2023-04-23 12:00
Черноморец 2014 Черноморец 2014
Свети Влас Свети Влас
Мини-момчета 10г. | зона Загоре / Диана (Ямбол) / 2023-04-23 11:00
Тунджа Тунджа
Делфин - Бургас Делфин - Бургас